LPFA Trzcianka na Turniejach w drugiej połowie Grudnia

start / Aktualności / Aktualności

LPFA Trzcianka na Turniejach w drugiej połowie Grudnia

LPFA Trzcianka na Turniejach w drugiej połowie Grudnia

W zeszłym tygodniu nasi zawodnicy z roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 rozegrali łącznie 5 turniejów świątecznych💪🏆

- 10 grudnia roczniki 2008/2009 Goliat Cup w Pile
Udział w pierwszym turnieju stał pod znakiem zapytania. Ostatecznie udało się przyjechać do Piły w bardzo okrojonym składzie ( w tym samym czasie w Trzciance w kościele nasi zawodnicy święcili medaliki do pierwszej komunii świętej ). W turnieju udział brały drużyny z Gdańska, Poznania, Piły i Trzcianki. Niestety braki jakie mieliśmy spowodowały, że po 4 porażkach oraz 1 zwycięstwie zajęliśmy 10 miejsce. 
Wielkie podziękowania dla Pana Mariusza Markowskiego oraz Trenera Wiesława Powalisza z Football Academy za zaproszenie naszej Academii na tak silnie obsadzony turniej. Obiecujemy, że na przyszły rok poprzeczkę postawimy zdecydowanie wyżej :)💪😀

- 12 grudnia rocznik 2009 w Trzciance.
W kolejnym turnieju już wszyscy nasi zawodnicy mogli wziąć udział. Po bardzo emocjonujących meczach z drużynami z Lubuszanina Trzcianka i Akademii Bambinis Trzcianka, która wystawiła dwie drużyny wygraliśmy turniej bez straty punktów!
Dziękujemy Akademii Bambinis za zaproszenie na świąteczny turniej 💪🏆

- 15 grudnia roczniki 2010 i młodsi w Trzciance.
Podczas grania w piątek w sali w Trzciance najważniejsza była dobra zabawa i spotkanie się wszystkich akademii z Trzcianki w świątecznym turnieju dla najmłodszych zawodników i zawodniczek. Emocji było bardzo dużo, bramek zobaczyliśmy co nie miara a na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał medal oraz słodki upominek!
Dziękujemy Akademii Bambinis za zaproszenie na świąteczny turniej 💪🥇

- 16 grudnia roczniki 2011 i młodsi oraz 17 grudnia roczniki 2010 i młodsi X-Mass Cup w Luboniu.
Świąteczne turnieje, które zorganizował Lech Poznań Football Academy zapadną naszym zawodników na długo w pamięci. Były emocje, były bramki strzelone jak również i stracone. Odwiedził nas Gwiazdor ze swoją śnieżynką oraz reniferem rudolfem. Nie moglo zabraknąć również naszej maskotki czyli koziołka ! Wyniki w Hali w Luboniu zeszły na dalszy plan. Czuć było świąteczną atmosferę na każdym kroku i to było najważniejsze. Rodzina LPFA w tych dwóch dniach pokazała, że warto być z nami 
Więcej zdjęć i filmików z X-Mass Cup już niebawem 💪🥇

<< wstecz dalej >>

udostępnij