Zimowe półkolonie na INEA Stadionie

start / Aktualności / Aktualności

Zimowe półkolonie na INEA Stadionie

Zimowe półkolonie na INEA Stadionie

Nie masz pomysłu na ferie dla Twojej pociechy? Zastanawiasz się, jak w duchu piłki nożnej zorganizować czas dziecku? Z nami na pewno Ci się uda! W lutym Lech Poznań Football Academy organizuje przy Bułgarskiej półkolonie dla młodych adeptów futbolu. Zapisz swoją pociechę już dziś!

Pełen profesjonalizm

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy moc piłkarskich emocji i duży zastrzyk energii do zabawy. Zajęcia będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Lecha Poznań w pomieszczeniach INEA Stadionu oraz na boisku treningowym, na którym na co dzień trenują piłkarze Kolejorza.

Ponadto na adeptów piłki nożnej czekać będzie wiele sportowych atrakcji. Wyjście do Term Maltańskich, kino czy ścianka wspinaczkowa, a na zakończenie mnóstwo piłkarskich gadżetów. To wszystko zostało przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach niebiesko-białych półkolonii!

Dwa terminy do wyboru

Półkolonie z Lech Poznań Football Academy potrwają od poniedziałku do piątku (do wyboru pierwszy lub drugi tydzień ferii zimowych). Możesz przyprowadzić swoje dziecko nawet na 10 godzin, podczas których każdy młody adept piłki nożnej nie będzie się nudzić. Nie czekaj i zapewnij swojemu dziecku aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych!

Turnus I: 12.02 – 16.02.2017
Turnus II: 19.02 - 23.02.2017

Więcej informacji i zapisy tutaj >>

<< wstecz dalej >>

udostępnij