Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / Strona główna / O nas

Aktualności

filtruj Aktualności

Graj z nami! Dołącz do LPFA

Chcesz poczuć prawdziwy smak piłkarskich emocji? Zacząć swoją przygodę z piłką nożną lub udoskonalić swoje piłkarskie umiejętności? Pragniesz grać z herbem swojego ukochanego klubu na piersi? Zapisz się do Lech Poznań Football Academy i zacznij spełniać swoje marzenia!

23.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Dozamet Nowa Sól z LPFA. Kilkuset nowych zawodników!

Lech Poznań Football Academy oraz Klub Sportowy Dozamet Nowa Sól w minionych dniach porozumiały się w sprawie rozpoczęcia współpracy w zakresie wspólnego szkolenia piłkarzy w wieku 4-12 lat. Celem nawiązanych działań jest zapewnienia młodym zawodnikom optymalnych warunków do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich.

13.03.2023, 00:00 czytaj więcej

LPFA SKILLS

Projekt treningów indywidualnych LPFA SKILLS - to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych...

09.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Indywidualizacja treningu w LPFA

Każdy zna korzyści płynące z uprawiania piłki nożnej. Są to między innymi takie czynniki jak: redukcja stresu, przypływ energii, poprawa koncentracji, obniżenie masy ciała, poprawa odporności. Nie można zapominać o sferze korzyści społecznych, zwłaszcza wśród młodych zawodników i zawodniczek.

06.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Pierwszy trening naszego dziecka

By pomóc dzieciom, jak i wspierającym ich rodzicom w procesie wprowadzania i przystosowywania się do nowej organizacji (klubu sportowego, w którym zaczyna trenować dziecko), przygotowano kilka – wartościowych z punktu widzenia psychologii – wskazówek.

01.02.2023, 00:00 czytaj więcej

Turniej Świąteczny X-MASS CUP 2022

Młodzi zawodnicy Lecha Poznań trenujący w strukturach LPFA będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi kolegami z innych lokalizacji oraz dobrze się bawić! “Coroczne turnieje X-MASS CUP są formą podziękowania dla młodych zawodników i zawodniczek LPFA za cały rok wytrwałych treningów oraz okazją do wspólnego spotkania się” - mówi Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy.

15.11.2022, 00:00 czytaj więcej

WAKACJE Z LPFA

W czasie wolnym od szkoły dzieci szybko zaczynają się nudzić, często sięgają po smartfony, tablety, siedząc przyklejone do ekranu komputera czy telewizora. Jednak wcale nie musi tak być! Proponujemy Obozy i Półkolonie piłkarskie! Dzieci będą miały okazję nabyć niesamowite wspomnienia, nawiązać nowe przyjaźnie, poprawić swoje piłkarskie umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę. Jest to świetna okazja do nauki samodzielności!

01.05.2022, 00:00 czytaj więcej

Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza przed ekranem telewizora lub komputera? Do tego brak ruchu i regularne odwiedziny w restauracjach fast food? W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia!

31.03.2022, 00:00 czytaj więcej

СОЛІДАРНІ З УКРАЇНОЮ/ SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Важко підібрати правильні слова, щоб описати трагічність нинішньої ситуації, тому ми вирішили зосередитися на діях. Хотілося б хоч трохи повернути радість та посмішки на обличчя наших українських друзів.

24.02.2022, 00:00 czytaj więcej