Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / O nas / Aktualności

Aktualności

filtruj Aktualności

LATO Z LPFA

Czy Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną i marzy o doskonaleniu swoich umiejętności? A może chcesz, aby wakacje Twojego dziecka były pełne emocji i niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak, to zapraszamy na obozy i półkolonie piłkarskie Lech Poznań Football Academy!

27.04.2023, 00:00 czytaj więcej

Ruszyła Liga Talentów LPFA

Wiosna w Lech Poznań Football Academy to czas pełen emocji i sportowych zmagań! Rozgrywki piłkarskie, które organizujemy, to nie tylko wspaniała zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności piłkarskich i rywalizacji z rówieśnikami.

23.04.2023, 00:00 czytaj więcej

Graj z nami! Dołącz do LPFA

Chcesz poczuć prawdziwy smak piłkarskich emocji? Zacząć swoją przygodę z piłką nożną lub udoskonalić swoje piłkarskie umiejętności? Pragniesz grać z herbem swojego ukochanego klubu na piersi? Zapisz się do Lech Poznań Football Academy i zacznij spełniać swoje marzenia!

23.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Dlaczego warto wysłać dziecko na obóz sportowy?

Wyjazd na obóz sportowy może pozytywnie wpływać na cały proces nauczania oraz doskonalenia umiejętności sportowych początkującego zawodnika. Sprzyjać ma temu czas poświęcany na liczne treningi, zaangażowanie wykwalifikowanej kadry, przygotowanie bazy treningowej, służący integracji pozytywny klimat szkoleniowy.

15.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Dozamet Nowa Sól z LPFA. Kilkuset nowych zawodników!

Lech Poznań Football Academy oraz Klub Sportowy Dozamet Nowa Sól w minionych dniach porozumiały się w sprawie rozpoczęcia współpracy w zakresie wspólnego szkolenia piłkarzy w wieku 4-12 lat. Celem nawiązanych działań jest zapewnienia młodym zawodnikom optymalnych warunków do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich.

13.03.2023, 00:00 czytaj więcej

LPFA SKILLS

Projekt treningów indywidualnych LPFA SKILLS - to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych...

09.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Indywidualizacja treningu w LPFA

Każdy zna korzyści płynące z uprawiania piłki nożnej. Są to między innymi takie czynniki jak: redukcja stresu, przypływ energii, poprawa koncentracji, obniżenie masy ciała, poprawa odporności. Nie można zapominać o sferze korzyści społecznych, zwłaszcza wśród młodych zawodników i zawodniczek.

06.03.2023, 00:00 czytaj więcej

Szkolenie Trenerów Indywidualnych LPFA SKILLS

Trening indywidualny zyskuje fundamentalną rolę w przygotowaniu zawodnika do gry na wysokim poziomie. Wszystkie działania, które możemy zaobserwować w trakcie meczu rozpoczynają się i kończą w obrębie indywidualnych zachowań.

28.02.2023, 00:00 czytaj więcej

Pierwszy trening naszego dziecka

By pomóc dzieciom, jak i wspierającym ich rodzicom w procesie wprowadzania i przystosowywania się do nowej organizacji (klubu sportowego, w którym zaczyna trenować dziecko), przygotowano kilka – wartościowych z punktu widzenia psychologii – wskazówek.

01.02.2023, 00:00 czytaj więcej