Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / O nas / Aktualności

Aktualności

filtruj Aktualności

Turniej Świąteczny X-MASS CUP 2022

Młodzi zawodnicy Lecha Poznań trenujący w strukturach LPFA będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi kolegami z innych lokalizacji oraz dobrze się bawić! “Coroczne turnieje X-MASS CUP są formą podziękowania dla młodych zawodników i zawodniczek LPFA za cały rok wytrwałych treningów oraz okazją do wspólnego spotkania się” - mówi Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy.

15.11.2022, 00:00 czytaj więcej

Wielkie nabory do LPFA

Dołącz do Kolejorza! Osiem lat Lech Poznań Football Academy! Chcesz poczuć prawdziwy smak piłkarskich emocji? Zacząć swoją przygodę z piłką nożną lub udoskonalić swoje piłkarskie umiejętności? Pragniesz grać z herbem swojego ukochanego klubu na piersi? Zapisz się do Lech Poznań Football Academy i zacznij spełniać swoje marzenia!

23.08.2022, 00:00 czytaj więcej

LPFA SKILLS

Już w marcu startuje projekt treningów indywidualnych LPFA SKILLS - to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych...

21.08.2022, 00:00 czytaj więcej

Pierwszy trening naszego dziecka

Ostatni okres wymuszał szybkie przystosowywanie się do nauki zdalnej, jak i sprzyjał biernym sposobom spędzania czasu wolnego. Mając jednak perspektywy na stopniowe „luzowanie” ogólnopolskich obostrzeń, warto przyjrzeć się stanowi naszego przygotowania do nauki stacjonarnej (lub hybrydowej) oraz regularnych treningów – i tego drugiego będzie dotyczył ten artykuł.

14.08.2022, 00:00 czytaj więcej

WAKACJE Z LPFA

W czasie wolnym od szkoły dzieci szybko zaczynają się nudzić, często sięgają po smartfony, tablety, siedząc przyklejone do ekranu komputera czy telewizora. Jednak wcale nie musi tak być! Proponujemy Obozy i Półkolonie piłkarskie! Dzieci będą miały okazję nabyć niesamowite wspomnienia, nawiązać nowe przyjaźnie, poprawić swoje piłkarskie umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę. Jest to świetna okazja do nauki samodzielności!

01.05.2022, 00:00 czytaj więcej

Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza przed ekranem telewizora lub komputera? Do tego brak ruchu i regularne odwiedziny w restauracjach fast food? W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia!

31.03.2022, 00:00 czytaj więcej

СОЛІДАРНІ З УКРАЇНОЮ/ SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Важко підібрати правильні слова, щоб описати трагічність нинішньої ситуації, тому ми вирішили зосередитися на діях. Хотілося б хоч трохи повернути радість та посмішки на обличчя наших українських друзів.

24.02.2022, 00:00 czytaj więcej

Udział dziecka w treningach sportowych a jego rozwój psychologiczny

Zajęcia sportowe dzieci, które oparte są w głównej mierze na niezobowiązujących zabawach i grach sprawnościowych, wiążą się z wieloma korzyściami, jak i ze zmianami w sferze fizycznej, zdrowotnej i psychologicznej.

24.08.2021, 00:00 czytaj więcej

Jak wspierać rozwój młodego sportowca w domowych warunkach?

Kolejny dzień w domowej kwarantannie już prawie za nami. Dni się dłużą, a pomysły na to jak spędzać czas się kończą. Przewietrzmy więc umysły i zapoznajmy się z artykułem przygotowanym przez psychologa LPFA dr Łukasza Bojkowskiego. Jak wspierać rozwój młodego sportowca podczas długotrwałego pozostawiania w domu?

15.04.2021, 00:00 czytaj więcej