Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / O nas / Aktualności

Aktualności

filtruj Aktualności

Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza przed ekranem telewizora lub komputera? Do tego brak ruchu i regularne odwiedziny w restauracjach fast food? W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia!

31.03.2022, 00:00 czytaj więcej

СОЛІДАРНІ З УКРАЇНОЮ/ SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Важко підібрати правильні слова, щоб описати трагічність нинішньої ситуації, тому ми вирішили зосередитися на діях. Хотілося б хоч трохи повернути радість та посмішки на обличчя наших українських друзів.

01.03.2022, 00:00 czytaj więcej

LPFA SKILLS

Już w marcu startuje projekt treningów indywidualnych LPFA SKILLS - to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych...

15.02.2022, 00:00 czytaj więcej

Udział dziecka w treningach sportowych a jego rozwój psychologiczny

Zajęcia sportowe dzieci, które oparte są w głównej mierze na niezobowiązujących zabawach i grach sprawnościowych, wiążą się z wieloma korzyściami, jak i ze zmianami w sferze fizycznej, zdrowotnej i psychologicznej.

24.08.2021, 00:00 czytaj więcej

Pierwszy trening naszego dziecka

Ostatni okres wymuszał szybkie przystosowywanie się do nauki zdalnej, jak i sprzyjał biernym sposobom spędzania czasu wolnego. Mając jednak perspektywy na stopniowe „luzowanie” ogólnopolskich obostrzeń, warto przyjrzeć się stanowi naszego przygotowania do nauki stacjonarnej (lub hybrydowej) oraz regularnych treningów – i tego drugiego będzie dotyczył ten artykuł.

27.04.2021, 00:00 czytaj więcej

Jak wspierać rozwój młodego sportowca w domowych warunkach?

Kolejny dzień w domowej kwarantannie już prawie za nami. Dni się dłużą, a pomysły na to jak spędzać czas się kończą. Przewietrzmy więc umysły i zapoznajmy się z artykułem przygotowanym przez psychologa LPFA dr Łukasza Bojkowskiego. Jak wspierać rozwój młodego sportowca podczas długotrwałego pozostawiania w domu?

15.04.2021, 00:00 czytaj więcej

Wpływ suplementacji wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi na funkcje psychiczne zawodników

skazuje się, że spożywanie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (stanowiących ponad 30% wszystkich kwasów tłuszczowych występujących w układzie nerwowym człowieka) wpływa na przebieg wybranych procesów mózgowych...

01.04.2021, 00:00 czytaj więcej

Indywidualizacja treningu w LPFA

Każdy zna korzyści płynące z uprawiania piłki nożnej. Są to między innymi takie czynniki jak: redukcja stresu, przypływ energii, poprawa koncentracji, obniżenie masy ciała, poprawa odporności. Nie można zapominać o sferze korzyści społecznych, zwłaszcza wśród młodych zawodników i zawodniczek.

17.03.2021, 00:00 czytaj więcej

Płatki śniadaniowe #zdrowakuchniaLPFA

Płatki wynalezione przez pomyłkę. Historia wynalezienia płatków śniadaniowych sięgą 1894 roku kiedy to Dr John Kellog nie dopilnował pszenicznego ziarna, które się rozgotowało, z racji oszczędności wysuszył je...

06.03.2021, 00:00 czytaj więcej