Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / Strona główna / Sport

LPFA SKILLS

Szczegółowe poprawianie swoich umiejętności

SYSTEM SZKOLENIA

LPFA SKILLS to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych, spotykanych na każdym z poziomów (Etap piłki 5, 7, 9 i 11 osobowej).

Metodologia LPFA SKILLS oparta jest na dwóch głównych filarach: cyklu decyzyjnym oraz środowisku treningowym, nawiązującym do sytuacji meczowych. Jest to nowoczesne podejście do nauczania, stawiające zawodnika w centrum. Dzięki uczestnictwu w treningach indywidualnych LPFA SKILLS przygotowywany jest on do samodzielnego podejmowania optymalnych decyzji w oparciu o obserwację otoczenia i prawidłowe wykonanie działania technicznego. Poprzez środki treningowe dobierane zgodnie z zasadami rozumienia gry, zawodnicy znacząco zwiększają jego poziom.

 

LICENCJONOWANI TRENERZY LPFA SKILLS

Wyjątkowość projektu uzupełnia dedykowana licencja trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Wyselekcjonowane grono trenerów prowadzących zajęcia zgodnie z przyjętą metodologią odbyło wielogodzinne szkolenie teoretyczne i praktyczne, zakończone przyznaniem licencji trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Jest to znak jakości, potwierdzający wysoki poziom prowadzonych zajęć.

 

ZAPISY NA TRENINGI

W zajęciach może uczestniczyć każde dziecko w wieku od 7 do 19 roku życia, trenujące zarówno w strukturach LPFA jak i poza nimi. Treningi odbywają się w Poznaniu i jego bezpośredniej okolicy, a także w takich miejscowościach jak: Chodzież, Rogoźno, Kostrzyn Wlkp., Gniezno oraz Międzyrzecz. Zapisy na treningi są bardzo proste. Zależą od tego czy dziecko, chcące uczestniczyć w zajęciach jest już w strukturach LPFA (bierze udział w treningach drużynowych w jednej z naszych lokalizacji) czy też trenuje w innym klubie.

  • Dla dzieci będących w strukturach LPFA - należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym trenerem, a także umówić lokalizację, dogodny termin i godzinę zajęć. Kontakty do trenerów znajdą Państwo poniżej.
  • Dla dzieci spoza struktur LPFA - w pierwszej kolejności należy zarejestrować dziecko w zaledwie kilku krokach (KLIKNIJ), a następnie wybrać lokalizację „TRENINGI INDYWIDUALNE”. Po zarejestrowaniu należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym trenerem, a także umówić lokalizację, dogodny termin i godzinę zajęć. Kontakty do trenerów znajdą Państwo poniżej. Instrukcja wypełniania formularza (KLIKNIJ)

 

CZAS I KOSZT UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

Każde zajęcia trwają 60 min, a ich koszt zależny jest od liczby zawodników uczestniczących w treningach. Zajęcia odbywają się w maksymalnie czteroosobowych grupach. W przypadku zawodników będących w strukturach LPFA termin płatności wynosi 2 dni od zakończenia treningu, z kolei osoby z innych klubów uiszczają opłaty przed zajęciami treningowymi na indywidualny numer konta bankowego, wskazany przy rejestracji. Poniższe kwoty dotyczą jednego treningu indywidualnego lub grupowego.

  • Trening 1x1 (trener - zawodnik): 150zł.
  • Trening 1x2 (trener - dwójka zawodników): 100zł./os.
  • Trening 1x3 (trener - trójka zawodników): 75zł./os.
  • Trening 1x4 (trener - czwórka zawodników): 70zł/os.

 

TRENERZY

Tobiasz Jarentowski

Marek Molewski

Krzysztof Piterek

Marcin Gil

Jan Dzionek

Marek Kowalski

Mariusz Sawicki

Joachim Czekała

Konrad Grześkowiak

Sebastian Góral

Jerzy Dawidowicz

Marcin Bejma

Tomasz Sołtysiak