Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat | Football Academy

start / Strona główna / Sport

LPFA SKILLS

Szczegółowe poprawianie swoich umiejętności

SYSTEM SZKOLENIA

LPFA SKILLS to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych, spotykanych na każdym z poziomów (Etap piłki 5, 7, 9 i 11 osobowej).

Metodologia LPFA SKILLS oparta jest na dwóch głównych filarach: cyklu decyzyjnym oraz środowisku treningowym, nawiązującym do sytuacji meczowych. Jest to nowoczesne podejście do nauczania, stawiające zawodnika w centrum. Dzięki uczestnictwu w treningach indywidualnych LPFA SKILLS przygotowywany jest on do samodzielnego podejmowania optymalnych decyzji w oparciu o obserwację otoczenia i prawidłowe wykonanie działania technicznego. Poprzez środki treningowe dobierane zgodnie z zasadami rozumienia gry, zawodnicy znacząco zwiększają jego poziom.

 

LICENCJONOWANI TRENERZY LPFA SKILLS

Wyjątkowość projektu uzupełnia dedykowana licencja trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Wyselekcjonowane grono trenerów prowadzących zajęcia zgodnie z przyjętą metodologią odbyło wielogodzinne szkolenie teoretyczne i praktyczne, zakończone przyznaniem licencji trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Jest to znak jakości, potwierdzający wysoki poziom prowadzonych zajęć.

 

CZAS I KOSZT UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

Każde zajęcia trwają 60 min, a ich koszt zależny jest od liczby zawodników uczestniczących w treningach. Zajęcia odbywają się w maksymalnie sześcioosobowych grupach. W celu poznania szczegółowego cennika prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem.

Zobacz video posumowujące szkolenie trenerów indywidualnych LPFA SKILLS

 

TRENERZY

Tobiasz Jarentowski (Wielkopolskie)

Tomasz Sołtysiak (Wielkopolskie)

Szymon Pacholski (Wielkopolskie)

Konrad Graczyk (Wielkopolskie)

Piotr Marciniak (Wielkopolskie)

Nikodem Bohdan (Pomorskie)

Dominik Kościaniuk (Mazowieckie)

Paweł Płotalski (Kujawsko-Pomorskie)


Remigiusz Pastucha (Dolnośląskie)

Igor Hajdul 

Patryk Piernicki

Artur Kozłowski

Maciej Filipiak

Marcin Bartczak

Ardian Sitek

Patryk Paluszkiewicz

Mateusz Siemiński

Wiktor Kuraś

Karol Szustak

Bartłomiej Kazimierczak