Lech Summer Cup 2024

start / Aktualności / Aktualności

Lech Summer Cup 2024

Lech Summer Cup 2024

Tak było na Lech Summer Cup 2024

W dniach 22-23 czerwca odbył się jedyny w swoim rodzaju piłkarski turniej dziecięcy, Lech Summer Cup 2024. Wydarzenie to zgromadziło utalentowanych młodych zawodników z różnych zakątków kraju, którzy mieli okazję rywalizować i prezentować swoje umiejętności na boiskach w sercu Poznania. 

Między meczami odbywało się zwiedzanie stadionu. Dzieci miały okazję odkrywać kulisy tego znakomitego obiektu sportowego, podziwiać szatnie, wejść na murawę, a nawet usiąść na ławce rezerwowych. Mamy nadzieję że ta możliwość zainspirowała młodych piłkarzy do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Na Lech Summer Cup pojawił się również Koziołek, maskotka Lecha Poznań. Ta urocza postać spotkała się z każdym uczestnikiem turnieju, robiąc pamiątkowe zdjęcia. Dzieci były zachwycone możliwością zrobienia sobie fotografii z ulubioną maskotką.Dodatkową atrakcją była darmowa kawa dla rodziców oraz wata cukrowa dla dzieci. To drobne gesty, które umiliły czas wszystkim uczestnikom turnieju, sprawiając, że wydarzenie było jeszcze bardziej przyjemne i niezapomniane.

Nieodłączną częścią Lech Summer Cup 2024 była uroczysta ceremonia pod Stadionem Lecha Poznań, podczas której wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale. Ta chwila była wyjątkowym wyróżnieniem dla każdego małego zawodnika, który wziął udział w turnieju. Cieszyły się one z zasłużonych wyróżnień i dumnie prezentowały swoje medale rodzinie i przyjaciołom.

Lech Summer Cup 2024 to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do budowania więzi i integracji między młodymi piłkarzami. Dzieci miały okazję poznać rówieśników z różnych lokalizacji, wymieniać się doświadczeniami i wspólnie cieszyć się pasją do futbolu. To były niezapomniane chwile, które zostaną w ich pamięci na zawsze.

Organizacja Lech Summer Cup 2024 była bez wątpienia sukcesem. Dzieci miały nie tylko okazję rozegrać emocjonujące mecze, ale także doświadczyć niezapomnianych atrakcji, takich jak zwiedzanie stadionu Lecha Poznań, spotkanie z maskotką klubową, darmowa kawa dla rodziców i wata cukrowa dla dzieci. Ta impreza wypełniona była radością, przyjaźnią i sportową pasją, która zostanie z uczestnikami na długo!

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

<< wstecz

udostępnij