Dima wraca do Lecha jako trener indywidualny LPFA!

start / Aktualności / Aktualności

Dima wraca do Lecha jako trener indywidualny LPFA!

Dima wraca do Lecha jako trener indywidualny LPFA!

Dima wraca na Bułgarską! 🔵⚪️
Już nie jako piłkarz, ale trener przygotowania indywidualnego Lech Poznań Football Academy! Ukończył on szkolenie trenerów indywidualnych i uzyskał licencje LPFA Skills ⚽️
Dimitrije Injac to zawodnik Lecha Poznań w latach 2007–2012 oraz 2013–2014. Dima charakteryzował się bardzo dobrym uderzeniem z dystansu i zasłynął bramkami z Manchesterem City oraz Wisłą Kraków.

LPFA SKILLS to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych, spotykanych na każdym z poziomów (Etap piłki 5, 7, 9 i 11 osobowej).

Metodologia LPFA SKILLS oparta jest na dwóch głównych filarach: cyklu decyzyjnym oraz środowisku treningowym, nawiązującym do sytuacji meczowych. Jest to nowoczesne podejście do nauczania, stawiające zawodnika w centrum. Dzięki uczestnictwu w treningach indywidualnych LPFA SKILLS przygotowywany jest on do samodzielnego podejmowania optymalnych decyzji w oparciu o obserwację otoczenia i prawidłowe wykonanie działania technicznego. Poprzez środki treningowe dobierane zgodnie z zasadami rozumienia gry, zawodnicy znacząco zwiększają jego poziom.

Każde zajęcia trwają 60 min, a ich koszt zależny jest od liczby zawodników uczestniczących w treningach. Zajęcia odbywają się w maksymalnie sześcioosobowych grupach. W celu poznania szczegółowego cennika prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem. Więcej o projekcie LPFA Skills tutaj:
https://www.lpfa.pl/sport/lpfa-skills/
Na treningi można się zapisywać przez naszą infolinię oraz maila:
732 922 922
biuro@lpfa.pl
<< wstecz dalej >>

udostępnij