Turniej świąteczny X-MASS CUP

start / Aktualności / Aktualności

Turniej świąteczny X-MASS CUP

Turniej świąteczny X-MASS CUP

Zapraszamy na Piłkarski Turniej Świąteczny X-MASS CUP 2023! 🌟🎉

Młodzi zawodnicy Lecha Poznań, rozwijający swoje umiejętności w strukturach LPFA, mają okazję do niezapomnianego weekendu pełnego sportowej rywalizacji i świetnej zabawy! Tegoroczny turniej odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia przy Bułgarskiej!

To wyjątkowe wydarzenie gromadzi młode talenty z różnych lokalizacji, dając im szansę zmierzenia się ze swoimi rówieśnikami na boisku. Przygotujcie się na intensywne rozgrywki, pełne emocji i niezapomnianych chwil!

Atrakcje, które Was czekają:
- ⚽ Turniej Piłkarski: Zawodnicy LPFA staną do walki, prezentując swoje umiejętności i determinację.
- 🎉 Impreza Świąteczna: Nie tylko piłkarskie emocje! Po zakończonych meczach czekać będą na Was różnorodne atrakcje świąteczne, które dodadzą magii tym wyjątkowym chwilom.
- 🤝 Integracja i Zabawa: X-MASS CUP to nie tylko turniej, to również okazja do nawiązania nowych przyjaźni i wspólnego spędzenia czasu.

"Coroczne turnieje X-MASS CUP są formą podziękowania dla młodych zawodników i zawodniczek LPFA za cały rok wytrwałych treningów oraz okazją do wspólnego spotkania się" - podkreśla z uśmiechem Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy.

🗓️ Data i miejsce:
2 i 3 grudnia
Stadion Lecha Poznań

Dołączcie do naszej piłkarskiej rodziny na X-MASS CUP 2023 i razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę świątecznej rywalizacji i radości! 🌲⚽🌟

Więcej zdjęć z Turnieju znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

 

#XMASSCUP2023 #LechPoznań #LPFA 

<< wstecz dalej >>

udostępnij