LATO Z LPFA

start / Aktualności / Aktualności

LATO Z LPFA

LATO Z LPFA

Czy Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną i marzy o doskonaleniu swoich umiejętności? A może chcesz, aby wakacje Twojego dziecka były pełne emocji i niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak, to zapraszamy na obozy i półkolonie piłkarskie Lech Poznań Football Academy!

Nasze obozy i półkolonie to idealna okazja, aby Twoje dziecko spędziło czas wśród rówieśników, doskonaliło swoje umiejętności piłkarskie i rozwijało swoją pasję. W programie naszych zajęć znajdują się nie tylko treningi piłkarskie, ale także wiele innych atrakcji, takich jak gry i zabawy sportowe, wyjścia na basen czy wycieczki.

Od 2015 roku organizujemy wypoczynek dla dzieci pod szyldem Lech Poznań Football Academy. Do udziału w obozach, półkoloniach i zgrupowaniach zapraszamy dzieci wieku o 6- 12 lat. Z naszych wspólnych wyjazdów wróciło już ponad tysiąc zadowolonych młodych piłkarzy, którzy chętnie biorą udział w kolejnych wydarzeniach. W ofercie posiadamy zarówno wypoczynek w okresie ferii zimowych jak i wakacji letnich. Organizujemy dłuższe 7- dniowe obozy, ale też krótsze wyjazdy dostosowane do wieku dzieci. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy nad morze, w góry, nad jezioro, jest też opcja wypoczynku w Poznaniu i jego okolicach.

Z roku na rok poszerzamy naszą kadrę wychowawców oraz trenerów. Zajęcia prowadzą specjaliści posiadający ogromną wiedzę, potwierdzoną certyfikatami oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasi trenerzy zarażają pasją i miłością do piłki nożnej każdego dnia. Indywidualne podejście do zawodnika, profesjonalny sprzęt oraz najlepszej jakości obiekty treningowe to zaledwie podstawa naszej oferty. Lech Poznań Football Academy kształtuje dzieci według własnego systemu szkoleń, w którego skład wchodzą także obozy przygotowawcze, czego efektem bywają powołania do drużyn wiodących KKS Lech Poznań. W naszych działaniach otwarci jesteśmy na opinie i propozycje zarówno ze strony zawodników jak i opiekunów. Drzwi do naszego biura są dla wszystkich otwarte, a telefon zawsze pod ręką. Szanowni Państwo, drogie dzieci - jesteśmy dla Was!

 

Ofertę znajdziecie tutaj:

 

Z nami Twoje dziecko z pewnością spędzi wspaniałe wakacje i zdobędzie nowe umiejętności piłkarskie!

<< wstecz dalej >>

udostępnij