FERIE ZIMOWE Z LPFA 2024

start / Aktualności / Aktualności

FERIE ZIMOWE Z LPFA 2024

FERIE ZIMOWE Z LPFA 2024

Zimowe Przygody z LPFA: Podsumowanie Półkolonii, Obozu w Głuchołazach oraz LPFA SKILLS we Wronkach

Zima w Lech Poznań Football Academy to czas nie tylko na świąteczne przerwy, ale także na intensywne treningi, rozwój umiejętności oraz niezapomniane wyjazdy. Pomimo niskich temperatur, nasza młodzież miała okazję uczestniczyć w serii aktywności, które nie tylko umocniły ich pasję do piłki nożnej, ale i przyczyniły się do ich ogólnego rozwoju. Oto krótkie podsumowanie naszych zimowych przygód.

 

Półkolonie Zimowe

Tradycyjnie, półkolonie LPFA zorganizowane w na Stadionie, były świetną okazją dla młodszych piłkarzy do aktywnego spędzenia ferii. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów, uczestnicy doskonalili swoje umiejętności piłkarskie, uczestniczyli w warsztatach tematycznych oraz brali udział w rozmaitych aktywnościach zespołowych, co sprzyjało budowaniu ducha drużyny i przyjaźni.

 

Obóz w Głuchołazach

Zimowy obóz w Głuchołazach był wyjątkowym czasem dla naszych młodych piłkarzy. Oprócz codziennych treningów, dzieci miały szansę na wspólne wycieczki, w tym podbój Kopy Biskupiej, co stanowiło doskonałą okazję do budowania kondycji fizycznej oraz zespołowego ducha. Dodatkowo, relaks w grocie solnej po intensywnych treningach przyczynił się do regeneracji i był ważnym elementem dbałości o zdrowie młodych sportowców.

 

LPFA SKILLS we Wronkach

Ośrodek treningowy Lecha Poznań we Wronkach stał się areną dla najbardziej zaawansowanego obozu zimowego - LPFA SKILLS. Program tego obozu skupiał się na intensywnym rozwijaniu umiejętności piłkarskich, ale także na edukacji z zakresu zdrowego odżywiania oraz psychologii sportu. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć na własne oczy, jak trenują profesjonaliści z Lecha Poznań, co było dla nich ogromną inspiracją.

 

Każda z tych inicjatyw miała na celu nie tylko rozwój sportowy naszych młodych piłkarzy, ale również wszechstronny rozwój osobisty. W LPFA wierzymy, że futbol to nie tylko gra, ale także sposób na naukę dyscypliny, pracy zespołowej oraz budowania charakteru. Dziękujemy rodzicom za zaufanie i wsparcie, a naszym młodym piłkarzom gratulujemy zaangażowania i pasji.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania i już teraz zapraszamy do udziału w naszych przyszłych projektach. Razem tworzymy nie tylko lepszych piłkarzy, ale także lepszych ludzi.

Zapisy na lato 2024 tutaj: https://obozy.lpfa.pl/

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij