Lech Summer Cup 2023

start / Aktualności / Aktualności

Lech Summer Cup 2023

Lech Summer Cup 2023

Lech Summer Cup 2023 - Piłkarski Turniej Dziecięcy pełen radości i emocji!

W dniach 24-25 czerwca br. odbył się jedyny w swoim rodzaju piłkarski turniej dziecięcy, Lech Summer Cup 2023. Wydarzenie to zgromadziło utalentowanych młodych zawodników z różnych zakątków kraju, którzy mieli okazję rywalizować i prezentować swoje umiejętności na boiskach w sercu Poznania. Organizowany przez klub piłkarski Lech Poznań, turniej stał się prawdziwym świętem futbolu dla najmłodszych.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów tego weekendu był czas poświęcony na zwiedzanie stadionu Lecha Poznań. Dzieci miały okazję odkrywać kulisy tego znakomitego obiektu sportowego, podziwiać szatnie, wejść na murawę, a nawet usiąść na ławce rezerwowych. Ta niepowtarzalna możliwość otworzyła drzwi do świata profesjonalnego futbolu i zainspirowała młodych piłkarzy do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Podczas przerw w grach, na terenie turnieju pojawił się również wóz strażacki, który dostarczył niezapomnianych chwil radości i ekscytacji. Dzieci miały okazję zbliżyć się do sprzętu strażackiego, zobaczyć, jak działały akcesoria ratownicze i usiąść za sterami wielkiego wozu. Ta atrakcja wzbudziła w dzieciach ogromne zainteresowanie i rozbudziła ich wyobraźnię.

Kolejną niezwykłą atrakcją były zdjęcia z maskotką klubową, Koziołkiem. Ta urocza postać spotkała się z każdym uczestnikiem turnieju, robiąc pamiątkowe zdjęcia. Dzieci były zachwycone możliwością zrobienia sobie fotografii z ulubioną maskotką i miło wspominały ten moment jako jedno z najbardziej pamiętnych wydarzeń turnieju.

Nieodłączną częścią Lech Summer Cup 2023 była uroczysta ceremonia pod Stadionem Lecha Poznań, podczas której wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale. Ta chwila była wyjątkowym wyróżnieniem dla każdego małego zawodnika, który wziął udział w turnieju. Cieszyły się one z zasłużonych wyróżnień i dumnie prezentowały swoje medale rodzinie i przyjaciołom.

Lech Summer Cup 2023 to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również okazja do budowania więzi i integracji między młodymi piłkarzami. Dzieci miały okazję poznać rówieśników z różnych lokalizacji, wymieniać się doświadczeniami i wspólnie cieszyć się pasją do futbolu. To były niezapomniane chwile, które zostaną w ich pamięci na zawsze.

Organizacja Lech Summer Cup 2023 była bez wątpienia sukcesem. Dzieci miały nie tylko okazję rozegrać emocjonujące mecze, ale także doświadczyć niezapomnianych atrakcji, takich jak zwiedzanie stadionu Lecha Poznań, spotkanie z maskotką klubową czy smakowanie pysznych przekąsek. Ta impreza wypełniona była radością, przyjaźnią i sportową pasją, która zostanie z uczestnikami na długo! 

 

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

<< wstecz dalej >>

udostępnij