Graj z nami! Dołącz do LPFA

start / Aktualności / Aktualności

Graj z nami! Dołącz do LPFA

Graj z nami! Dołącz do LPFA

Dołącz do Kolejorza! Ruszają nabory do LPFA!

Chcesz poczuć prawdziwy smak piłkarskich emocji? Zacząć swoją przygodę z piłką nożną lub udoskonalić swoje piłkarskie umiejętności? Pragniesz grać z herbem swojego ukochanego klubu na piersi? Zapisz się do Lech Poznań Football Academy i zacznij spełniać swoje marzenia!

Dla kogo?

W naszej Akademii mogą trenować wszyscy – zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Posiadamy wiele zróżnicowanych grup pod kątem wieku jak i umiejętności. Dla każdego znajdzie się właściwe miejsce do realizowania swojej pasji.

Gdzie?

Lech Poznań Football Academy to nie tylko Poznań i zajęcia przy stadionie na ul. Bułgarskiej. Zajęcia odbywają się aż w 60-ciu ośrodkach treningowych na terenie całej Polski. Nie mieszkasz w Poznaniu? Zatem nic straconego! Wybierz lokalizację, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i trenuj razem z nami. Warto zadbać o piłkarską przyszłość swojego dziecka! - Często spotykam się z taką opinią, że rodzice widzą w mieście nasz plakat, ale nie mają możliwości, by dowozić dziecko na treningi do Poznania. Tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, że jesteśmy bardzo blisko ich miejsca zamieszkania. Poza Wielkopolską, jesteśmy jeszcze w sześciu województwach - zapewnia Dominik Czapczyk Dyrektor Zarządzający LPFA.

W zdrowym ciele…

Czas pandemii sprawił, że dzieci jeszcze bardziej przywiązały się do ekranu komputera i telewizora. Godziny spędzane przy smartfonach i tabletach, brak ruchu, spotkań z rówieśnikami, niewłaściwe nawyki żywieniowe, sprawiają, że zachwiany jest właściwy rozwój najmłodszych. W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia! W klubie z samego serca Wielkopolski najmłodsi przede wszystkim poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, ale również nawiązują nowe znajomości, uczą się zdrowej rywalizacji, poznają zasady fair play, zgłębiają historię i wartości Lecha Poznań. Zapewniamy, że uśmiech nie schodzi im z twarzy! - Lech Poznań od wielu lat jest potentatem, jeśli chodzi o szkolenie dzieci i młodzieży. Mamy tylu dobrych wychowanków, że żaden klub w Polsce nie jest w stanie równać się z nami. Chcemy szkolić następnych Bednarków, Kownackich czy Linettych - mówi Dominik Czapczyk.

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry.

W szkoleniu najmłodszych kluczem do rozwoju jest odpowiednio dobrana grupa trenerów. Edukatorzy w naszej szkółce posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz pasję, aby zadbać o właściwy i harmonijny rozwój młodego piłkarza w wielu aspektach. Co ważne, trzon kadry trenerskiej LPFA stanowią trenerzy grup wiodących Lecha Poznań. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami, pod kątem naborów do grup wiodących Kolejorza.

Wyjątkowe szkolenie piłkarskie.

LPFA stanowi fundament piramidy szkolenia największego klubu piłkarskiego z Wielkopolski. Nasza szkółka jest pierwszym stopniem piłkarskiego rozwoju, stanowi etap "preselekcji". Według strategii Lecha Poznań najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do Akademii Lecha Poznań, która w świat wypuściła już wielu znakomitych zawodników, którzy z powodzeniem reprezentują nasz kraj na arenie międzynarodowej nie zapominając gdzie są ich korzenie.

LPFA to również miejsce dla młodych piłkarzy, którzy po przeprowadzonym procesie selekcyjnym nie zostali wybrani do grup wiodących klubu, a którzy na dalszym etapie procesu piłkarskiej edukacji mogą podnieść swoje umiejętności i zostać wyróżnieni w jednym z kolejnych naborów.

Trening przez zabawę, edukacja przez sport.

Szkolenie młodych zawodników i doskonalenie umiejętności piłkarskich jest niewątpliwie podstawowym elementem działania akademii. Naszą misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Troszczymy się o wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą merytoryczne, wartościowe i interesujące zajęcia, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. Ostatecznie najważniejsze jest dla nas, żeby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Zależy nam, aby nasi podopieczni kojarzyli sport z dobrą zabawą i przyjemnością a nie z przymusem. Dlatego podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek, elementy i motywy dobrze znane dzieciom, które chętnie angażują się w tego typu aktywności.

Jak się zapisać?

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić stronę internetową zapisów, wypełnić formularz zapisowy i przyjść na wybrane zajęcia.

Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia LPFA?

Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch treningach próbnych. Przed zajęciami warto podejść do trenera, żeby przedstawić dziecko i poinformować o pierwszych zajęciach. Nasz doświadczona kadra obejmie dziecko szczególną uwagą, zintegruje z grupą, a po zakończonych zajęciach przekaże istotne informacje oraz wyrazi swoją opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi LPFA.

Ile kosztują zajęcia i co wchodzi w opłatę?

Stawka zajęć różni się w zależności od wybranej lokalizacji, dlatego warto o tę kwestię dopytać bezpośrednio w centrali Akademii. Kompleksowa opłata obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, udział w Lidze Talentów LPFA, turnieje, udział we wszystkich projektach Lech Poznań Football Academy, ubezpieczenie NWW "PZU Sport", spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, udział w piłkarskiej eskorcie (wyprowadzanie piłkarzy w trakcie meczu), darmowe wejścia i możliwość zakupu biletów w sprzedaży zamkniętej na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze dla rodziców oraz rodzeństwa do 13-go roku życia.

Więcej informacji pod numerem infolinii 732 922 922 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00).

 

GRAJ Z NAMI!

<< wstecz dalej >>

udostępnij