WAKACJE Z LPFA

start / Aktualności / Aktualności

WAKACJE Z LPFA

WAKACJE Z LPFA

Lato zbliża się wielkimi krokami! Tuż po zakończeniu roku szkolnego startujemy z obozami i półkoloniami piłkarskimi! 

 

W czasie wolnym od szkoły dzieci szybko zaczynają się nudzić, często sięgają po smartfony, tablety, siedząc przyklejone do ekranu komputera czy telewizora. Jednak wcale nie musi tak być! Proponujemy Obozy i Półkolonie piłkarskie! Dzieci będą miały okazję nabyć niesamowite wspomnienia, nawiązać nowe przyjaźnie, poprawić swoje piłkarskie umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę. Jest to świetna okazja do nauki samodzielności!

Zachęcamy do zapisywania zawodników na obozy oraz półkolonie podczas wakacji letnich 2022. Oferta znajduje się na naszej stronie: https://obozy.lpfa.pl/

W ofercie znajdą Państwo propozycję wyjazdu w góry, nad morze, nad jezioro, a także do miasta. W tym roku pojawiło się kilka nowych miejscowości, a każda z nich charakteryzuje się własnym klimatem. Przygotowaliśmy 8 obozów, których wyjazd zaplanowany jest z Poznania.  Zapoznając się z treścią na naszej stronie znajdą Państwo wyjazd do Żelistrzewa, gdzie nasi trenerzy będą mogli korzystać z boisk piłkarskich bez ograniczeń,  a dzieci wezmą udział w dwóch wycieczkach krajoznawczych. Z nadmorskich miejscowości mamy do zaoferowania także Dziwnów, gdzie zaplanowane są dwa treningi dziennie, wyjścia na plażę, czy park linowy. Kolejne dwa turnusy odbędą się w Nowej Rudzie, gdzie dzieci będą mogły zobaczyć Kopalnię Węgla, tam zainteresowanie jest dość duże, gdyż na drugi turnus właśnie skończyły się miejsca. Następnie przygotowaliśmy dwa turnusy w Człuchowie, skąd nasi zawodnicy wrócili bardzo zadowoleni z obozu zimowego. Kolejną miejscowością są Głuchołazy, nowa miejscowość w naszej ofercie, oprócz treningów znajdzie się idealna okazja do zakupu czeskich smakołyków czy nauki gry na bębnach. Ostatnią lokalizacją jest Bydgoszcz, dla martwiących się rodziców – najbliżej Poznania, tam zawodnicy będą korzystać z boisk Zawiszy, a w wolnym czasie zwiedzać i korzystać z miejscowych atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach!Zapraszamy chętnych z LPFA, a także spoza naszych struktur w wieku 6- 13 lat.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę obozu 3-dniowego w okolicach Poznania, aby umożliwić ewentualny kontakt z rodzicem. Mój pierwszy obóz to oferta skierowana dla dzieci z roczników 2015-2017.Wzorem roku poprzedniego będziemy organizować także jednodniowe wycieczki w ramach projektu ,,Poznajmy się Bliżej’’. Chęć wyjazdu proszę zgłaszać trenerowi. Jeżeli mają Państwo pomysł na wycieczkę w jakieś konkretne miejsce – jesteśmy otwarci na propozycje.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć półkolonii! Jesteśmy gotowi, aby tego lata spowodować uśmiech na twarzach kolejnych dzieci, które zamiast wyjazdu wolą pozostać w Poznaniu. Zima pokazała, że dobrze można bawić się przy złej pogodzie, lato otwiera przed nami nowe możliwości! Przygotowaliśmy 8 turnusów, gdzie oprócz codziennych treningów na dzieci czeka codziennie inna atrakcja!

Na wszystkie formy wypoczynku liczba miejsc jest ograniczona.

Oferta znajduje się na naszej stronie: https://obozy.lpfa.pl/

 

Graj z nami! 

 

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij