Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

start / Aktualności / Aktualności

Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

Wiosenne nabory do LPFA ruszyły! Zapisz się!

Właśnie rozpoczynają się wiosenne nabory do Lech Poznań Football Academy. W naszej szkółce mogą trenować zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Nie mieszkasz w Poznaniu? Nic straconego! Zajęcia odbywają się w ośrodkach treningowych na terenie całej Polski. Warto zadbać o piłkarską przyszłość swojego dziecka! 

 

Twoje dziecko każdą wolną chwilę spędza przed ekranem telewizora lub komputera? Do tego brak ruchu i regularne odwiedziny w restauracjach fast food? W Lechu Poznań nauczymy Twoją pociechę zdrowego stylu życia! W klubie z samego serca Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, a także nawiązują nowe znajomości i zapewniamy - uśmiech nie schodzi im z twarzy! - Lech Poznań to potentat, jeśli chodzi o szkolenie młodzieży. Mamy tylu dobrych wychowanków, że żaden klub w Polsce nie jest w stanie równać się z nami. I chcemy szkolić następnych Bednarków, Kownackich czy Linettych - mówi Dominik Czapczyk, Dyrektor Zarządzający LPFA.

 

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry 

Kluczem dla rozwoju Twojego dziecka jest opieka wyedukowanych trenerów. Edukatorzy w naszej szkółce posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz pasję, aby zadbać o odpowiedni, harmonijny rozwój młodego piłkarza w wielu aspektach. Co ważne, trzon kadry trenerskiej LPFA stanowią trenerzy grup wiodących Lecha Poznań. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami, pod kątem naborów do grup wiodących Kolejorza. W klubie ze stolicy Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, poznają zasady fair play oraz historię i wartości Lecha Poznań. 

 

Treningi przez zabawę, edukacja przez sport 

Naszą misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Podstawowym celem jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących. 
Najważniejsze jest dla nas, żeby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Zależy nam, aby nasi podopieczni kojarzyli sport z zabawą. Dlatego też podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek oraz motywy dobrze znanych dzieciom w danym wieku. 

 

Jak się zapisać? 

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić stronę i wypełnić formularz zapisowy. Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch próbnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. 
Kompleksowa opłata obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, mecze sparingowe, turnieje, udział we wszystkich projektach Lech Poznań Football Academy (Piłkarskie Pikniki, Liga LPFA, XMASS CUP i wiele innych), ubezpieczenie, spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, darmowe wejścia na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze dla rodziców naszych podopiecznych.

Więcej informacji na stronie www.lpfa.pl oraz pod numerem infolinii 732 922 922 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00).

ZAPISZ SWOJE DZIECKO!

<< wstecz dalej >>

udostępnij