Specjalna oferta dla rodziców! Karnet na rundę wiosenną w promocyjnej cenie

start / Aktualności / Aktualności

Specjalna oferta dla rodziców! Karnet na rundę wiosenną w promocyjnej cenie

Specjalna oferta dla rodziców! Karnet na rundę wiosenną w promocyjnej cenie

Już za blisko 2 i pół tygodnia wracamy do obserwowania rozgrywek Lotto Ekstraklasy. W tym roku oprócz voucherów zniżkowych na mecze oferujemy rodzicom również możliwość zakupu karnetu w specjalnie dedykowanej dla nich cenie.

Nagradzamy frekwencję

Na trybunach INEA Stadionu przy okazji każdego meczu Lecha Poznań w Lotto Ekstraklasie zasiada blisko 1,5 tysiąca osób związanych z Lech Poznań Football Academy. Cieszymy się, że oprócz trenowania z niebiesko-białym herbem na piersi chodzicie Państwo tak tłumnie na mecze Kolejorza. Dla tych, którzy w rundzie jesiennej zasiedli na trybunach na przynajmniej 50% spotkań przysługuje od tego roku możliwość wcześniejszego zarezerwowania sobie miejsca na całą rundę wiosenną i finałową!

Karnet daje możliwości

Kupując karnet w okazyjnej cenie uzyskujesz dostęp m.in. do pierwszych, oficjalnych i ekskluzywnych informacji z klubu, prawo do darmowej wycieczki po stadionie, parkingu za złotówkę oraz oczywistą dumę ze wspierania niebiesko-białej Lokomotywy z tego samego miejsca na stadionie do końca sezonu! Pełna lista udogodnień jest dostępna tutaj >>>. Za karnet na Strefę A po promocyjnej cenie zapłacicie Państwo 210 złotych, zaś na Strefę B 140 złotych.

Jakie warunki należy spełnić?

Poza wcześniej wspomnianym warunkiem 50% frekwencji na dotychczasowych spotkaniach, należy spełnić jeszcze dwa dodatkowe kryteria: należeć do LPFA minimalnie przez rok oraz opłacić składkę członkowską w LPFA z góry za miesiące luty-czerwiec. Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie maila na adres biuro@lpfa.pl.

<< wstecz dalej >>

udostępnij