Oferta First Minute przedłużona do 18 grudnia i specjalna oferta dla bramkarzy

start / Aktualności / Aktualności

Oferta First Minute przedłużona do 18 grudnia i specjalna oferta dla bramkarzy

Oferta First Minute przedłużona do 18 grudnia i specjalna oferta dla bramkarzy

Zbliżają się zimowe wakacje z Lechem Poznań! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przedłużamy ofertę first minute na zimową ofertę do 18 grudnia! Warto wcześniej zapewnić sobie piłkarską przygodę! To jednak nie koniec dodatkowych atrakcji. LPFA stworzyło dla Was również ofertę obozów bramkarskich!

Atrakcyjna oferta First Minute

Piłkarskie wakacje z Lechem Poznań od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców a przede wszystkim młodych piłkarek oraz piłkarzy. W tym roku po raz kolejny organizujemy zimowe obozy łączące wypoczynek oraz profesjonalny trening dla dzieci. Podczas nadchodzących ferii młodzi piłkarze mają do wyboru aż trzy wyjazdy w różnych terminach. Z racji na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przedłużamy naszą ofertę First Minute do 18 grudnia! Sprawdź naszą atrakcyjną promocję na obozy w Nowej RudzieKołobrzegu oraz we Wronkach.

Pierwszy obóz bramkarski

Lech Poznań Football Academy zajmuje się również profesjonalnym szkoleniem młodych bramkarzy. Pod fachowym okiem trenerów z wielkim doświadczeniem młodzi golkeeperzy będą mogli przygotowywać się na obozie we Wronkach, który rozpocznie się 11 lutego, a zakończy 17 lutego.

- Obozy bramkarskie są nową pozycją w ofercie LPFA. Profesjonalna kadra trenerska, która na specjalistycznych treningach zmobilizuje zawodników do jak najcięższej pracy. Jeśli chcesz wejść między słupki i poczuć się jak Putnocky czy Burić nie może Cię we Wronkach zabraknąć – powiedział Krzysztof Kaczmarek, specjalista ds. obozów w Lech Poznań Football Academy.

Pełną ofertę obozów znajdziecie Państwo tutaj >>

<< wstecz dalej >>

udostępnij