Oddział Czapury na meczu Lech - Górnik Łęczna 19 marca

start / Aktualności / Aktualności

Oddział Czapury na meczu Lech - Górnik Łęczna 19 marca

Oddział Czapury na meczu Lech - Górnik Łęczna 19 marca

Drodzy rodzice

W związku z naszym spotkaniem po wtorkowym treningu chciałbym odpowiedzieć na Państwa pytania.

19 marca (niedziela) na INEA Stadionie w Poznaniu odbędzie się mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna. Ten mecz będzie wyjątkowym wydarzeniem w historii klubu ponieważ tego dnia KKS Lech Poznań obchodzi 95 urodziny swojego istnienia. Dzięki uprzejmości naszej akademii LPFA oddział w Czapurach został wyróżniony (wybrany) do współtworzenia tego widowiska. Mianowicie wszyscy zawodnicy z grupy starszej (2004-2008) są zaproszeni do trzymania wielkiego logo "LOTTO Ekstraklasa" na głównej płycie boiska przed meczem. (obrazek w załączniku pokazuje przykładowe logo)

Zbiórka przed meczem na stadionie o godzinie 14:30 pod sklepem „Stacja Kolejorz” od strony ul. Ptasiej vis a vis salonu Mercedes.

Zawodników z młodszej grupy zapraszamy do wspólnego oglądania meczu. Trener będzie zajmował się opieką nad dziećmi podczas meczu. Rodzice i rodzeństwo również mają możliwość uczestniczyć w meczu i przebywania razem z trenerem i zawodnikami na sektorze rodzinnym. (zawodnicy LPFA i rodzeństwo do 13 r.ż gratis, rodzice ze zniżką)

Zgłoszenia zbieram do najbliższej niedzieli (12 marca) do godziny 23:59. Ze względów organizacyjnych jest to nieprzekraczalny termin. Zgłoszenia na treningu, poprzez meil lub sms. W przypadku braku zgłoszenia w terminie, bilet przepada.

Przykładowe zgłoszenie:

Zgłaszam obecność syna/córki Jana Kowalskiego (PESEL ..............) na miejscu zbiórki przed meczem Lech - Górnik 19 marca i zobowiązuje się do odebrania dziecka po meczu.

lub

Zgłaszam swoją obecność ojciec Ryszard Kowalski (PESEL...........) i dwóch synów Jana Kowalskiego (PESEL........) i Adama Kowalskiego (PESEL..........) na miejscu zbiórki przed meczem Lech - Górnik 19 marca

 

Pozdrawiam

Przemysław Kruk

<< wstecz dalej >>

udostępnij