LPFA SKILLS

start / Aktualności / Aktualności

LPFA SKILLS

LPFA SKILLS

Już w marcu startuje projekt treningów indywidualnych LPFA SKILLS

LPFA SKILLS to unikatowy w skali kraju projekt treningów indywidualnych i grupowych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy system szkolenia indywidualnego bazujący na realnych sytuacjach meczowych, spotykanych na każdym z poziomów (Etap piłki 5, 7, 9 i 11 osobowej).

 

SYSTEM SZKOLENIA

Metodologia LPFA SKILLS oparta jest na dwóch głównych filarach: cyklu decyzyjnym oraz środowisku treningowym, nawiązującym do sytuacji meczowych. Jest to nowoczesne podejście do nauczania, stawiające zawodnika w centrum. Dzięki uczestnictwu w treningach indywidualnych LPFA SKILLS przygotowywany jest on do samodzielnego podejmowania optymalnych decyzji w oparciu o obserwację otoczenia i prawidłowe wykonanie działania technicznego. Poprzez środki treningowe dobierane zgodnie z zasadami rozumienia gry, zawodnicy znacząco zwiększają jego poziom.

 

LICENCJONOWANI TRENERZY LPFA SKILLS

Wyjątkowość projektu uzupełnia dedykowana licencja trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Wyselekcjonowane grono trenerów prowadzących zajęcia zgodnie z przyjętą metodologią odbyło wielogodzinne szkolenie teoretyczne i praktyczne, zakończone przyznaniem licencji trenera indywidualnego LPFA SKILLS. Jest to znak jakości, potwierdzający wysoki poziom prowadzonych zajęć.

 

ZAPISY NA TRENINGI

W zajęciach może uczestniczyć każde dziecko w wieku od 7 do 19 roku życia, trenujące zarówno w strukturach LPFA jak i poza nimi. Treningi odbywają się w Poznaniu i jego bezpośredniej okolicy, a także w takich miejscowościach jak: Chodzież, Rogoźno, Kostrzyn Wlkp., Gniezno oraz Międzyrzecz. Zapisy na treningi są bardzo proste. Zależą od tego czy dziecko, chcące uczestniczyć w zajęciach jest już w strukturach LPFA (bierze udział w treningach drużynowych w jednej z naszych lokalizacji) czy też trenuje w innym klubie.

  • Dla dzieci będących w strukturach LPFA - należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym trenerem, a także umówić lokalizację, dogodny termin i godzinę zajęć. Kontakty do trenerów znajdą Państwo poniżej.
  • Dla dzieci spoza struktur LPFA - w pierwszej kolejności należy zarejestrować dziecko w zaledwie kilku krokach (KLIKNIJ), a następnie wybrać lokalizację „TRENINGI INDYWIDUALNE”. Po zarejestrowaniu należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym trenerem, a także umówić lokalizację, dogodny termin i godzinę zajęć. Kontakty do trenerów znajdą Państwo poniżej. Instrukcja wypełniania formularza (KLIKNIJ)

 

CZAS I KOSZT UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

Każde zajęcia trwają 60 min, a ich koszt zależny jest od liczby zawodników uczestniczących w treningach. Zajęcia odbywają się w maksymalnie czteroosobowych grupach. W przypadku zawodników będących w strukturach LPFA termin płatności wynosi 2 dni od zakończenia treningu, z kolei osoby z innych klubów uiszczają opłaty przed zajęciami treningowymi na indywidualny numer konta bankowego, wskazany przy rejestracji. Poniższe kwoty dotyczą jednego treningu indywidualnego lub grupowego.

  • Trening 1x1 (trener - zawodnik): 150zł.
  • Trening 1x2 (trener - dwójka zawodników): 100zł./os.
  • Trening 1x3 (trener - trójka zawodników): 75zł./os.
  • Trening 1x4 (trener - czwórka zawodników): 70zł/os.

 

TRENERZY

Tobiasz Jarentowski

Marek Molewski

Krzysztof Piterek

Marcin Gil

Jan Dzionek

Marek Kowalski

Mariusz Sawicki

Joachim Czekała

Konrad Grześkowiak

Sebastian Góral

Jerzy Dawidowicz

Marcin Bejma

Tomasz Sołtysiak

 

Do zobaczenia na treningu!

<< wstecz dalej >>

udostępnij