Bramka trener Alicji Zając w narodowych barwach

start / Aktualności / Aktualności

Bramka trener Alicji Zając w narodowych barwach

Bramka trener Alicji Zając w narodowych barwach

Trener dziewczynek Lech Poznań Football Academy – Alicja Zając wystąpiła w dwóch spotkaniach pierwszej reprezentacji Polski kobiet w futsalu przeciwko reprezentacji Finlandii. W pierwszym meczu przeciwko popularnym „Suomi” nasza trenerka strzeliła bramkę wyrównującą stan spotkania.

Reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Wojciecha Weissa dwukrotnie mierzyli się z debiutującą na arenie międzynarodowej reprezentacją Finlandii. Pierwszy mecz odbył się w Lubawie i zakończył się wynikiem 2:1 dla Finlandii. Bramkę dla „Biało-Czerwonych” strzeliła Alicja Zając. Następnego dnia doszło do rewanżu, w którym „Suomi” również wygrali, tym razem w stosunku 3:2.

Mimo sparingowego niepowodzenia gratulujemy naszej trenerce bramki w narodowych barwach! Dla Lech Poznań Football Academy to wielkie wyróżnienie! Okazję do powiększenia swojego dorobku w narodowych barwach, Alicja Zając będzie miała już za dwa tygodnie, kiedy to odbędzie się Turniej Państw Wyszechradzkich w Budapeszcie. Życzymy powodzenia! 

Fot. Migawka Foto&Video

<< wstecz dalej >>

udostępnij