Zostań wolontariuszem na X-MASS CUP 2017!

start / Aktualności / Aktualności

Zostań wolontariuszem na X-MASS CUP 2017!

Zostań wolontariuszem na X-MASS CUP 2017!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja X-MASS CUP, a co za tym idzie, rozpoczynamy poszukiwania dzielnych i pracowitych wolontariuszy, którzy pomogą nam w organizacji tego przedsięwzięcia.

O X-MASS Cup

Turniej X-MASS Cup to swoiste podsumowanie zmagań piłkarskich w Lech Poznań Football Academy, w której szkolenie prowadzone jest od 4 do 12 roku życia. Jest to już czwarta edycja gwiazdkowego turnieju, który pozwala nie tylko na piłkarskie zmagania, ale również na budowaniu więzi pomiędzy piłkarską rodziną Lecha Poznań.

Warto zbierać doświadczenie

Zakres Waszej pomocy to pomoc przy generalnej organizacji turnieju dla dzieci z Lech Poznań Football Academy. W tym roku Wasza pomoc będzie potrzebna w trzech miastach: w Rokietnicy (2 grudnia), Murowanej Goślinie (2-3 grudnia) oraz Luboniu (16-17 grudnia). W miarę możliwości zapewniamy transport z Poznania, okolicznościową koszulkę, bilety na mecz Lecha Poznań, certyfikat potwierdzający udział w turnieju oraz oczywiście bezcenne doświadczenie przy organizacji dużej imprezy sportowej, jaką niewątpliwie jest X-MASS Cup!

Jak się zgłosić?

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z krótką informacją o sobie, numerem telefonu oraz dyspozycyjnością w wyżej wymienionych terminach na adres mailowy anna.ceyza@lpfa.pl do 21.11.2017 r. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij