ZIMOWA PÓŁKOLONIA W TRZCIANCE

start / Aktualności / Aktualności

ZIMOWA PÓŁKOLONIA W TRZCIANCE

ZIMOWA PÓŁKOLONIA W TRZCIANCE

 


 

Nie masz pomysłu na ferie dla Twojej pociechy? Zastanawiasz się, jak w duchu piłki nożnej zorganizować czas dziecku? Z nami na pewno Ci się uda! W lutym Lech Poznań Football Academy organizuje w Trzciance półkolonie dla młodych adeptów futbolu. Zapisz swoją pociechę już dziś!

Pełen profesjonalizm

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy moc piłkarskich emocji i duży zastrzyk energii do zabawy. Zajęcia będą odbywać się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Lecha Poznań w pomieszczeniach hali sportowo-widowiskowej.

Ponadto na adeptów piłki nożnej czekać będzie wiele sportowych atrakcji. Wyjście do kina, wyjazdy do Piły m.in. Aquapark, park trampolin czy kręgle, a na zakończenie mnóstwo piłkarskich gadżetów. To wszystko zostało przygotowane z myślą o najmłodszych uczestnikach niebiesko-białych półkolonii!

Jeden termin !

Półkolonia z Lech Poznań Football Academy potrwa od poniedziałku do piątku ( pierwszy tydzień ferii zimowych). Możesz przyprowadzić swoje dziecko nawet na 10 godzin, podczas których każdy młody adept piłki nożnej nie będzie się nudzić. Nie czekaj i zapewnij swojemu dziecku aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych!

Turnus : 12.02 - 16.02.2017 godz:07:00-17:00

Więcej informacji i zapisy na https://www.lpfa.pl/-polkolonia-zima2018-trzcian-szkola-pilkarska

<< wstecz dalej >>

udostępnij