Zbliża się X-MASS Cup!

start / Aktualności / Aktualności

Zbliża się X-MASS Cup!

Zbliża się X-MASS Cup!

Już w grudniu Lech Poznań Football Academy zaprasza na serię Świątecznych Turniejów – X-MASS CUP 2017, które odbędą się w czterech wielkopolskich miastach. Na naszych małych piłkarzy poza sportową rywalizacją czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.

W czterech miastach

W tym roku X-MASS CUP 2017 będzie odbywał się w czterech miastach – Murowanej Goślinie, Rokietnicy, Luboniu i Rawiczu. Każdy, kto zjawi się na tych turniejach nie będzie narzekał na nudę! Młodzi zawodnicy Lecha Poznań trenujący w strukturach LPFA będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi kolegami z innych lokalizacji. Poza rywalizacją sportową, na każde dziecko czeka również mnóstwo zabawy, m.in. spotkanie z niebiesko-białym Gwiazdorem.

- Coroczne turnieje X-MASS CUP są formą podziękowania dla młodych zawodników i zawodniczek LPFA za cały rok wytrwałych treningów oraz okazją do wspólnego spotkania się – mówi Dominik Czapczyk, dyrektor zarządzający Lech Poznań Football Academy. Podczas czterech turniejów będziemy też chcieli podziękować rodzicom oraz trenerom oraz świętować nadchodzący podniosły czas świąt Bożego Narodzenia – kontynuuje Czapczyk.

Wszyscy znajdą coś dla siebie

Nie tylko młodzi zawodnicy i rodzice znajdą coś dla siebie podczas gwiazdkowych turniejów. Wydarzenie to jest również niepowtarzalną okazją na wymianę doświadczeń ze szkoleniowcami innych grup Lech Poznań Football Academy.

- Lech Poznań Football Academy rozwija się z roku na rok. W naszej szkółce trenuje już prawie 4 tysiące młodych zawodników z herbem na piersi – mówi Karol Szumlicz, kierownik ds. komunikacji LPFA. Podczas turniejów dajemy szansę wzajemnego poznania się grupom z różnych miast, a także wzajemnego budowania relacji w niebiesko-białych barwach. Jesteśmy wszakże jedną wielką rodziną – kończy Szumlicz.

Gdzie i kiedy?

Pierwsze turnieje X-MASS CUP 2017 odbędą się już w pierwszym weekendzie grudnia, czyli w dniach od 2 do 3 grudnia. 2 grudnia spotkamy się w Rokietnicy, zaś turniej w Murowanej Goślinie będzie trwał 2 dni. Turnieje w Luboniu i Rawiczu odbędą się w dniach 16 i 17 grudnia.  Każdego dnia start imprezy zaplanowany jest na 9:00, a zakończenie na godzinę 18:00.

Adresy rozgrywania turniejów:
Murowana Goślina - ul. Mściszewska 10
Rokietnica - ul. Szamotulska 29
Lubo, ul. Kołłątaja 2

Po więcej informacji odsyłamy do trenerów Lech Poznań Football Academy lub na stronę www.lpfa.pl

<< wstecz dalej >>

udostępnij