Wrześniowe treningi

start / Aktualności / Aktualności

Wrześniowe treningi

Wrześniowe treningi

Drodzy rodzice

W związku z dużą ilością nowych zawodników, którzy ku naszej radości pojawiają się na naszych treningach (mam nadzieję, że będą trenować z nami w jeszcze liczniejszych grupach), od następnego treningu powstanie podział wewnętrzny grupy. Godziny i dni treningów nie zmieniają się, więc Państwo tego nie odczują. Ogromną różnicę za to poczują dzieci, ponieważ jako doświadczeni trenerzy i wychowawcy zdajemy sobie sprawę z ogromnych różnic pomiędzy dzieckiem urodzonym w 2010 roku a 2014. W tym wieku to przepaść jeśli chodzi o rozwój motoryczny i psychofizyczny. Dlatego też jeden trener będzie prowadził trening z połową grupy (starszą) a drugi trener z pozostałymi (młodszymi). Taki podział pozwoli na optymalny rozwój naszych pociech, młodsi będą mogli spokojnie wdrożyć się w zabawy ruchowe a starsi zawodnicy będą doskonalić poznane już elementy techniki piłkarskiej i poznawać nowe.

Wrzesień to gorący okres dla nas, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zrobimy wszystko żeby każde dziecko czerpało radość z treningów.

Trener podejmuje decyzje dla dobra dziecka. Jeśli mają Państwo pytania lub uwagi do trenera to proszę o kontakt. Wszystko wyjaśnimy.

Do zobaczenia we wtorek na następnym treningu

Pozdrawiam

trener Przemysław Kruk

<< wstecz dalej >>

udostępnij