WAKACJE Z LPFA GDYNIA

start / Aktualności / Aktualności

WAKACJE Z LPFA GDYNIA

WAKACJE Z LPFA GDYNIA

Drogi Rodzicu! Przypominamy, że treningi LPFA Gdynia odbywają się nieprzerwanie przez cały rok, także w okresie wakacyjnym.

Zapraszamy więc na regularne treningi, które będą odbywały się zgodnie z harmonogramem. 

Przypominamy też o naszych PIŁKARKSICH PÓŁKOLONIACH (już dla dzieci z 2012 rocznika!)
- letnie półkolonie piłkarskie w Gdyni LPFA - 24-28 lipca 2017 r. (szczegóły / zapisy),

Czy jest możliwość zawieszenia treningów na okres wakacji?

Z doświadczenia wiemy, że część naszych zawodników wyjeżdża, dlatego - jak co roku - dopuszczamy możliwość zawieszenia udziału w zajęciach.

UWAGA! Zawiesić udział w treningach można TYLKO na CAŁY MIESIĄC (lipiec/sierpień) lub na CAŁE WAKACJE. Nie ma możliwości zawieszenia udziału np. na 2 tygodnie.

Zgłoszenia dotyczące zawieszenia należy przesylać na gdynia@lpfa.pl

W temacie maila prosimy wpisać ZAWIESZENIE TRENINGÓW "Imię i nazwisko dziecka". W treści maila proszę zawrzeć informację, czy zawieszenie dotyczy jednego miesiąca (np. lipiec) czy całych wakacji*.

Na zgłoszenia odnośnie zawieszenia udziału dziecka w treningach LPFA czekamy do 30 czerwca 2017 r.

*W przypadku zawieszenia treningów na dwa miesiące (lipiec i sierpień) - istnieje możliwość wystawienia jednej łącznej faktury 1 lipca. 

W przypadku braku informacji na temat zawieszenia, faktura w lipcu oraz sierpniu zostanie wystawiona w normalnej wysokości.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług przez LPFA, w przypadku zawieszenia udziału dziecka w treningach, naliczana jest opłata w wysokości 50% miesięcznego abonamentu. Opłata gwarantuje miejsce w grupie po powrocie.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij