WAKACJE W LPFA GDYNIA

start / Aktualności / Aktualności

WAKACJE W LPFA GDYNIA

WAKACJE W LPFA GDYNIA

Drogi Rodzicu! Przypominamy, że treningi w LPFA Gdynia odbywają się nieprzerwanie przez cały rok, także w okresie wakacyjnym.

Przypominamy też, że specjalnie dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy:
- letnie półkolonie piłkarskie w Gdyni Football Acadmey - DWA TURNUSY - od 2 do 6 lipca 2018 r. oraz od 27 do 31 sierpnia 2018 r. (szczegóły / zapisy),
- letnie półkolonie piłkarskie w Gdyni LPFA - od 13 do 17 sierpnia 2018 r. (szczegóły / zapisy),
- letni obóz piłkarski w Stegnie - OSTATNIE MIEJSCA - 28 lipca do 4 sierpnia 2018 r. (szczegóły / zapisy).

Czy jest możliwość zawieszenia treningów na okres wakacji?

Z doświadczenia wiemy, że część naszych zawodników wyjeżdża, dlatego - jak co roku - dopuszczamy możliwość zawieszenia udziału w zajęciach.

UWAGA! Zawiesić udział w treningach można TYLKO na CAŁY MIESIĄC (lipiec/sierpień) lub na CAŁE WAKACJE. Nie ma możliwości zawieszenia udziału np. na 2 tygodnie.

Zgłoszenia dotyczące zawieszenia należy przesylać na adres gdynia@lpfa.pl

W temacie maila prosimy wpisać ZAWIESZENIE TRENINGÓW "Imię i nazwisko dziecka" , a w treści - informacje czy zawieszenie dotyczy jednego miesiąca (np. lipiec) czy całych wakacji*.

Na zgłoszenia odnośnie zawieszenia udziału dziecka w treningach LPFA czekamy do piątku, 29 czerwca 2018 r.

*W przypadku zawieszenia treningów na dwa miesiące (lipiec i sierpień) - istnieje możliwość wystawienia jednej łącznej faktury 1 lipca. 

W przypadku braku informacji na temat zawieszenia, faktura w lipcu oraz sierpniu zostanie wystawiona w normalnej wysokości.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług przez LPFA, w przypadku zawieszenia udziału dziecka w treningach, naliczana jest opłata w wysokości 50% miesięcznego abonamentu.

Zapraszamy na nasze wakacyjne wydarzenia!

My będziemy na pewno! ;-)

<< wstecz dalej >>

udostępnij