start / Aktualności / Aktualności

Turniej X-mass 2019

Turniej X-mass 2019

Szanowni Państwo,

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące turnieju gwiazdkowego.

Obiekt

W dniach 07-08 Grudnia 2019r. odbędzie się kolejna edycja turnieju XMASS CUP. Tym razem areną zmagań zawodników będzie PLEK CENTRUM SPORTU (www.centrumplek.pl), znajdujące się przy ulicy Margonińskiej (mapa - zdjęcie). Jest to obiekt ze sztuczną nawierzchnią, przykryty „balonem”. Od razu musimy Państwa przestrzec, że temperatura panująca wewnątrz obiektu będzie oscylowała pomiędzy 5-10 stopni Celsjusza. Dlatego też, pamiętajcie Państwo aby ubrać swoje pociechy w odzież termiczną, nie zapomnieć o czapce, szaliku lub kominie i rękawiczkach. Z pewnością przyda się również termos
z ciepłym napojem. Na miejscu będzie punkt, w którym będzie można zakupić kawę czy herbatę oraz przekąski typu tarta, muffinki czy drożdżówki.

Do Państwa dyspozycji będą 4 szatnie, ale od razu musimy wspomnieć, iż szatnie te nie będą zamykane na klucz. W związku z tym, jako organizator turnieju, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach.Na mapce poniżej, kolorem niebieskim są oznaczone miejsca, gdzie będzie można zaparkować auto. Miejsc parkingowych nie będzie zbyt wiele. W związku z tym uprzejmie prosimy, aby Państwo parkowali, uwzględniając pozostawienie miejsca dla kolejnych samochodów.

W ten Świąteczny Weekend liczymy na Państwa zaangażowanie i 100% frekwencję

z poważaniem

<< wstecz dalej >>

udostępnij