Ruszyła grupa naborowa rocznika 2014

start / Aktualności / Aktualności

Ruszyła grupa naborowa rocznika 2014

Ruszyła grupa naborowa rocznika 2014

Rozpoczęła się wiosna, rozpoczęły się również nabory! Już od 5 kwietnia otwieramy grupę dla rocznika 2014. Jest to ważny moment dla Lech Poznań Football Academy, ponieważ swoje dalsze szkolenie będą mogły kontynuować dzieci, które uczestniczyły w zajęciach Lech Baby oraz przedszkoli patronackich.

- Ten moment jest szczególny w historii LPFA, ponieważ pierwszy raz grupa naborowa w LPFA przyjmie gzuby, które są z nami od samego początku możliwej piłkarskiej edukacji w Lechu Poznań – czyli od drugiego roku życia – mówi koordynator ds. sportu LPFA Jan Rygiel. Teraz czas na kolejny krok w piramidzie szkolenia – czyli strukturach Lech Poznań Football Academy, która szkoli od 4 do 12 roku zycia – kończy Rygiel.

Do udziału w treningach zapraszamy szczególnie rodziców, którzy uczestniczyli w treningach Lech Baby oraz przedszkoli patronackich. Treningi dla nowej grupy będą odbywały się we wtorki i czwartki od 16:30 do 17:30. Trenerem nowopowstałej grupy jest Bartłomiej Dudek. Zajęcią będą się odbywały na boisku przy INEA Stadionie. 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem infolinii: +48 732 922 922 oraz biuro@lpfa.pl.

Do zobaczenia na treningach!

<< wstecz dalej >>

udostępnij