start / Aktualności / Aktualności

Rusza projekt Lech Baby

Rusza projekt Lech Baby

Lech Poznań Football Academy rozpoczyna nowy etap w szkoleniu młodych piłkarzy. W sobotę, 8 października w Poznaniu i okolicach rozpoczną się treningi Lech Baby, w których udział mogą wziąć dzieci od 2. do 4. roku życia. Zapraszamy do zapisów!

W TROSCE O ROZWÓJ DZIECI

 

Lech Baby to propozycja zajęć o charakterze korekcyjno-sportowym. Na zajęcia treningowe składa się szeroki wachlarz ćwiczeń i zabaw usprawniających oraz rozwijających pasję do ruchu, sportu oraz piłki nożnej. Kompleksowy program wspomagający wszechstronny rozwój dziecka został opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia profesjonalistów pracujących przy projekcie Lech Poznań Football Academy.

Jako jedyni na rynku polskiej piłki nożnej zapewniamy przygodę z futbolem poprzez spójne i kompleksowe szkolenie już od drugiego roku życia i aż do wieku seniora. Najwyższy poziom świadczonych usług, pomysłowość, pasja w działaniu, a także niestandardowe formy promocji sprawiają, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną oraz najdynamiczniej rozwijającą się marką skierowaną do najmłodszych miłośników piłki nożnej w kraju.

JUŻ OD NAJMŁODSZYCH LAT W NIEBIESKO-BIAŁYCH BARWACH

 

Lech Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci od 2. do 4. roku życia. Nowa inicjatywa Lech Poznań Football Academy jest pierwszym krokiem w stronę kształtowania odpowiedniej koordynacji ruchowej oraz prawidłowych postaw psychofizycznych u najmłodszych pociech. Oczywiście wszystko w atmosferze wspólnej zabawy i integracji dziecka z rodzicem lub opiekunem oraz innymi dziećmi, a także pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora LPFA.

Chcesz aby Twoje dziecko rozpoczęło piłkarską przygodę w Lechu Poznań? Wejdź na stronę www.lechbaby.pl i zobacz, gdzie odbywają się zajęcia. Masz pytania?
Zadzwoń pod numer: 732 922 922 lub napisz na adres: zapisy@lechbaby.pl 

<< wstecz dalej >>

udostępnij