Piknik rodzinny LPFA Trzcianka

start / Aktualności / Aktualności

Piknik rodzinny LPFA Trzcianka

Piknik rodzinny LPFA Trzcianka

W niedzielę w Trzciance na boisku przy firmie SAPA zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny dla naszych zawodników i zawodniczek wraz z rodzinami. Piknik rozpoczął krótką przemową Manager Akademii Paweł Iwanicki, który opowiedział w kilku zdaniach o minionym roku. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć starosty powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Pana Tadeusza Teterusa, który wspiera naszą Akademię od początku jej powstania. Piknik rozpoczęliśmy od słodkiego poczęstunku oraz ciepłej kawy. Później trenerzy przygotowali konkursy w których udział brali zawodnicy wraz z rodzicami. Dla najlepszej trójki z każdej konkurencji były przewidziane nagrody. W międzyczasie najmłodsi ustawiali się w kolejce do malowania twarzy. Jak zawsze furorę zrobiła maskotka Kolejorza. Koziołek chętnie pozował do zdjęć z dziećmi jak i z dorosłymi. O godz. 13:00 dla naszych zawodników mieliśmy kolejną niespodziankę. Pojawili się Strażacy z JRG z Trzcianki, którzy pokazali samochody oraz sprzęt znajdujący się na wyposażeniu aut. Dzieci miały okazję zobaczyć jak strażak czuje się wchodząc do zadymionego pomieszczenia. Ratownicy rozłożyli duży namiot, który wypełnili sztucznym dymem. Zadaniem dzieci było znaleźć pochowane w namiocie piłki i wynieść na zewnątrz. Później sprawdzaliśmy celność naszych zawodników, którzy za pomocą wody z węża strażackiego musieli strącić pachołek oddalony o kilka metrów. Trenerzy przygotowali również mecze pokazowe- dzieci kontra rodzice. Podczas gry emocje sięgały zenitu. Mecze były zacięte do ostatnich sekund. Ostatecznie wszyscy byli zwycięzcami !!! Na koniec nasi zawodnicy otrzymali słodki upominek oraz pamiątkowe dyplomy i medale. 
Lech Poznań Football Academy pragnie podziękować za pomoc w organizacji pikniku :
- Pan Starosta Tadeusz Teterus 
- Pan Krzysztof Antkowiak wł. firmy "Antbud" 
- Pani Mariola Rozmarynowska wł. firmy Hurtownia Szkła Okiennego Rozmarynowska Mariola Rozmarynowska
- Firmie "SAPA" w szczególności Marcin Grygier
- Państwowej Straży Pożarnej z Trzcianki
- Piekarnia "Rogalik"
- Wszystkim rodzicom zaangażowanym w pomoc w szczególności za upieczenie pysznych ciast oraz Pani Marzena Felsmann za malowanie twarzy dzieciom.

<< wstecz dalej >>

udostępnij