O nauczaniu wczesnoszkolnym na INEA Stadionie

start / Aktualności / Aktualności

O nauczaniu wczesnoszkolnym na INEA Stadionie

O nauczaniu wczesnoszkolnym na INEA Stadionie

W środę, 22 listopada w Sali konferencyjnej na INEA Stadionie odbędzie się konferencja dla pracowników oświaty „Rozwój sportowy i mentalny dzieci w nauczaniu wczesnoszkolnym na bazie systemu szkolenia dzieci w klubie Lech Poznań”. Organizatorem wydarzenia jest Lech Poznań Football Academy.

- Widzimy potrzebę rozmowy na temat rozwoju dzieci nie tylko w strukturach Lecha Poznań, ale również przy okazji zajęć w ośrodkach oświatowych – mówi Piotr Niedźwiedź, odpowiadający z ramienia Lech Poznań Football Academy za organizację i nadzór merytoryczny konferencji. Korzystając z obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego, szczególnie w edukacji wczesnoszkolnej chcemy wesprzeć grono pedagogiczne z korzyścią dla zdrowia fizycznego dzieci, a przede wszystkim dzielić się doświadczeniem w tej materii – dodaje Niedźwiedź.

Wśród prelegentów konferencji znajdują się m.in. Jan Rygiel – koordynator ds. sportu LPFA oraz Karolina Chlebosz – psycholog sportu, współpracująca ze sportowcami z różnych dyscyplin sportowych (m.in. biegaczami długodystansowymi, tenisistami, a także piłkarzami Akademii Lecha Poznań).

Konferencja objęta jest honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij