Liga 10 czerwca

start / Aktualności / Aktualności

Liga 10 czerwca

Liga 10 czerwca

Witam serdecznie,

W dniu 10.06.2017 (sobota) odbędzie się finał Ligi LPFA. Wzorem ubiegłego roku spotykamy się przy Inea Stadionie.

Rozgrywki będą się toczyć jednocześnie na 3 boiskach BT1, BT2, BT4. 

Zespoły bedą podzielone na grupy. Podstawą podziału są wyniki z poprzednich lig w tym sezonie co oznacza, że zespoły będą bardziej wyrównane.

 

Informuję Państwa już teraz ponieważ bardzo chciałbym uniknąć sytuacji z 13 maja, kiedy brakowało nam zawodników do gry. W roczniku 2009 mieliśmy zaledwie czterech zawodników, którzy musieli grać bez zmian, a rocznik 2008 musiał oddawać mecze walkowerem z powodu zdekompletowania składu. Najbardziej uderza to w dzieci, które poświęciły swój czas i razem z rodzicami pojechały na te turnieje i usłyszały, że niestety już więcej nie pograją albo przegrają mecz wynikiem 21:0. To na pewno nie zachęca młodych adeptów futbolu do pojawiania się na naszych Ligach LPFA i osłabia w nich ducha walki i chęci do gry w piłkę, a nie o to nam chodzi.

 

Dlatego proszę Państwa o obecność. W razie potrzeby możemy wspólnie z innymi rodzicami pomóc zapewnić transport dziecka na finały (są rodzice, którzy zaoferowali swoją pomoc w dowiezieniu innych dzieci z Czapur) Jeśli chcą Państwo zaoferować komuś pomoc lub z niej skorzystać proszę o kontakt.

 

Mam też możliwość powołania jednego dziecka na dwa turnieje (dotyczy roczników 2011,2010.2009,2008,2007) jeśli rodzice wyrażą na to zgodę. Nie zmuszam ponieważ turniej trwa około 2h więc dwa turnieje to aż 4h gry z przerwami i zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy mają tyle czasu. Jesli jednak Państwo chcą, żeby dziecko miało więcej gry i zagrało w dwóch turniejach jednego dnia to bardzo proszę o kontakt. Niektórzy mają bardzo dużo energii i na pewno dadzą sobie radę, liczę zwłaszcza na tych, którzy zgłaszali, że jeden turniej to dla nich za mało.

Pozdrawiam

Trener

<< wstecz dalej >>

udostępnij