Letnie półkolonie na INEA Stadionie

start / Aktualności / Aktualności

Letnie półkolonie na INEA Stadionie

Letnie półkolonie na INEA Stadionie

INEA Stadion to nie tylko miejsce zmagań piłkarzy dorosłej drużyny Kolejorza, ale również idealne miejsce na letni wypoczynek. Od dzisiaj mogą Państwo zarezerwować miejsce na jeden z czterech dostępnych turnusów. Emocji i atrakcji będzie co niemiara!

Magiczne miejsce

Na INEA Stadionie odbywa się wiele ważnych spotkań, a co roku sam stadion jest zwiedzany przez tysiące turystów, którzy uważają go za jedną z głównych atrakcji turystycznych Poznania. Lech Poznań Football Academy organizuje w tym miejscu swoje połkolonie, na których Wasze pociechy nie będą się nudzić. Oprócz treningów z najlepszymi trenerami Lech Poznań Football Academy, zwiedzania stadionu, zapewniliśmy wiele dodatkowych atrakcji.

Edukacja i rozrywka

Brama Poznania, Nowe Zoo, rejs statkiem po Warcie? To, i jeszcze więcej zapewniamy podczas jednego turnusu dla młodych zawodniczek i zawodników. Każdy dzień jest skrupulatnie zaplanowany, a Wasze dzieci nie będą wracały do domu z uczuciem niedosytu. Oprócz atrakcji zapewniamy obiad w przystadionowej restauracji oraz treningi piłkarskie na najwyższym poziomie!

Zainteresowany?

Nie zwlekaj! Od wielu lat turnusy połkolonii na INEA Stadionie cieszą się wielkim zainteresowaniem. Dlatego warto zapewnić sobie miejsce już teraz. Cena za turnus wynosi 449 złotych. Więcej informacji >>>

Fot. Marcin Rajczak (lechpoznan.pl)

<< wstecz dalej >>

udostępnij