LECH POZNAŃ Stalowa Wola --> ZKS Stal Stalowa Wola

start / Aktualności / Aktualności

LECH POZNAŃ Stalowa Wola --> ZKS Stal Stalowa Wola

LECH POZNAŃ Stalowa Wola --> ZKS Stal Stalowa Wola

W piątek, 1 września, przeprowadziliśmy ostatni już trening dla naszych najstarszych chłopców z rocznika 2004. Po 2 latach szkoleń wg metodologii Lecha Poznań, chłopcy na mocy porozumień z naszą miejscową "Stalówką" trafiają właśnie do tego zespołu. Mamy nadzieję, że ten krótki, ale intensywny epizod w niebieskich barwach dostarczył naszym wychowankom niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim pomógł przygotować się w należyty sposób do godnego reprezentowania, tym razem już zielono-czarnych barw Stali.
 

W tym miejscu ogromne podziękowania dla Trenera, Pana Leszka Brzezińskiego, który podjął się ciężkiego zadania i w ciągu dwóch lat złożył i wyszkolił zespół, a przede wszystkim wyszkolił indywidualności, których gra cieszyła nasze oczy. Ostatnim sprawdzianem, który drużyna zdała na 5 plus , był organizowany przez nas turniej DEICHMANN, w którym zdobyliśmy 3 miejsce, ustępując nieznacznie, dużo bardziej doświadczonym zespołom. Szkoda, że turniej w tym roczniku kończył się na etapie powiatowym, ponieważ była szansa powalczyć o wyższe cele. Przypomnę wyczyn naszego zawodnika Łukasza Fronia, który już odbył pierwsze treningi w Stalówce, który zdobył 40 (!!) bramek w całym turnieju. 
 

Życzymy Stali Stalowa Wola, z naszymi wychowankami w składach jak najwięcej sukcesów, wyników, które przyniosą chwałę miastu i oby współpraca między naszymi zespołami w dalszym ciągu przebiegała w tak wzorcowy sposób, a wychowankom życzymy spełnienia swoich piłkarskich marzeń i godnego szerzenia niebieskiej kultury gry w piłkę nożną w zielono- czarnych barwach.

<< wstecz dalej >>

udostępnij