Konsultacje z zakresu psychologii oraz fizjoterapii!

start / Aktualności / Aktualności

Konsultacje z zakresu psychologii oraz fizjoterapii!

Konsultacje z zakresu psychologii oraz fizjoterapii!

Fizjoterapia i psychologia. Dwa ważne aspekty rozwoju młodego zawodnika nie mogą być zaniedbane w nowym roku. Z tego powodu Lech Poznań Football Academy proponuje Wam dwa nowe, całkowicie darmowe udogodnienia, które pomogą Waszym dzieciom w odpowiednim rozwijaniu swoich umiejętności!

Do Lech Poznań Football Academy dołączyli Monika Nowakowska oraz Łukasz Bojkowski, od dzisiaj główna fizjoterapeutka LPFA oraz główny psycholog LPFA.

Jak mogą Wam pomóc?

Nasi nowi eksperci będą pełnili funkcję konsultacyjną – rodzice będą mogli przyjść z dziećmi na konsultację dotyczącą fizjoterapii albo skonsultować się online z psychologiem w zakresie wspierania rozwoju. To jednak nie wszystko. Raz w miesiącu rodzice otrzymają publikację psychologa na jeden z tematów psychologii wspierania rozwoju i psychologii sportu, a młodzi piłkarze w różnych lokalizacjach będą mieli okazję trenować swoją motorykę pod okiem Moniki Nowakowskiej.

Jak uzyskać pomoc?

W kwestiach związanych z fizjoterapią, wszystkich informacji udzielą trenerzy w Waszych lokalizacjach. To właśnie trenerzy będą kierowali naszych zawodników na konsultację w określonych terminach. Kontakt z psychologiem będzie odbywał się drogą mailową (lukasz.bojkowski@lpfa.pl). 

<< wstecz dalej >>

udostępnij