Klasy piłkarskie LPFA w Szkole Podstawowej nr 72!

start / Aktualności / Aktualności

Klasy piłkarskie LPFA w Szkole Podstawowej nr 72!

Klasy piłkarskie LPFA w Szkole Podstawowej nr 72!

Od roku szkolnego 2018/2019 Lech Poznań Football Academy oraz Szkoła Podstawowa nr 72 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu otwierają wspólnie klasę piłkarską! Dołącz do piłkarskiej rodziny Kolejorza i skorzystaj z wyjątkowej oferty na sportową edukację!

Klasy na „5”!

Współpraca Lech Poznań Football Academy oraz Szkoły Podstawowej nr 72 oznaczają, że od przyszłego roku szkolnego zostaną otwarte klasy I oraz IV o profilu piłkarskim. Uczestnicy zostaną objęci wyjątkowym programem szkolenia dzieci i młodzieży, który oparty jest na systemie szkolenia Akademii Lecha Poznań. Oprócz piłkarskiego rzemiosła skupimy się również na odpowiedniej szkolnej edukacji na wysokim poziomie. W ramach zajęć przewidziane są dwa języki obce od klasy I, zajęcia na basenie dla wszystkich uczniów, darmowe śniadania dla klasy I oraz jednozmianowy system zajęć.

Przyjdź na spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 72 im. Mikołaja Kopernika (ul. Newtona 2) w najbliższą sobotę, 27 stycznia 2018 roku.

Harmonogram spotkań:


11:00 – 13:00 – I klasy
13:00 – 15:00 – IV klasy
 

Podczas spotkania chcemy Państwu przekazać wszystkie informacje na temat tego projektu. Samo spotkanie nie jest wiążące. W trakcie spotkania z rodzicami na hali sportowej odbędą się rozgrywki dla młodych zawodników. W związku z tym bardzo prosimy o wypełnienie formularza, który pozwoli nam oszacować liczbę uczestników.

<< wstecz dalej >>

udostępnij