start / Aktualności / Aktualności

Jedziemy na obóz do Ustki

Jedziemy na obóz do Ustki

Jedziemy razem na obóz!
 
Obóz odbędzie się w Ustce w terminie 1.08 - 07.08.2020r. Zawodnicy będą zakwaterowani w pokojach 3 osobowych w sprawdzonym ośrodku do którego jedziemy już 3 rok z rzędu. Oferujemy codzienne wyjścia na plażę, kąpiele w morzu (tylko pod okiem ratownika), codziennie dwa treningi, obecność pielęgniarki na miejscu, zwiedzanie latarni, bunkrów Bluchera lub rejs statkiem oraz wiele innych atrakcji zaproponowanych przez trenerów. Ośrodek dysponuje boiskiem pełnowymiarowym, boiskiem typu "orlik" oraz boiskiem do piłki plażowej (piasek).
 
Transport ze Stadionu Lecha, 3 posiłki dziennie i niezapomniana atmosfera obozu sportowego. Trenerzy zwracają uwagę na to co dzieci jedzą, co piją, budują odpowiedzialność i świadomość zawodników oraz zachęcają do integracji. Ponadto relacja foto oraz gadżety piłkarskie (koszulka, spodenki i bidon). Jest to jedna z najlepszych cen w Polsce (porównując ilość atrakcji i warunki treningowe z podobnymi ofertami).
 
Ważne jest żebyśmy zebrali jak największa grupę osób jadących dokładnie w tym terminie ponieważ przyjemniej jest jechać na obóz w gronie kolegów. Na obóz jedzie też trener Przemysław Kruk.
 
Koszt to 1349 zł dla zawodników LPFA. Jest możliwość zapisania kolegi/kolegów spoza naszego klubu.
 
Oferta dotyczy dzieci z rocznika 2007-2013 (młodszych zapraszamy na półkolonie na stadionie w Poznaniu).
 
Uwaga: Zapisywać się można przez formularz na stronie internetowej LPFA. Do końca marca trwa pierwszy próg cenowy. Warto się pośpieszyć ponieważ później cena wzrośnie o 100 zł. Nie zwlekaj, dołącz do nas!
 
 
Uwaga żeby się nie pomylić. Przy wyborze turnusu należy wybrać: Ustka III.
<< wstecz dalej >>

udostępnij