start / Aktualności / Aktualności

FA FUN CUP U-5: ZŁOTE MEDALE ROZDANE!

FA FUN CUP U-5: ZŁOTE MEDALE ROZDANE!

W ubiegłą niedzielę, na Całorocznej Hali Piłkarskiej przy ul. Morskiej 79 w Gdyni, odbył się drugi i zarazem ostatni turniej z cyklu FA Fun Cup w kategorii wiekowej U-5. Blisko dwie godziny rywalizacji zakończyły się rozdaniem złotych medali dla wszystkich uczestników turnieju.

Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej, nasz wewnętrzny turniej dla dzieci z roczników 2011 oraz 2012 cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W drugiej odsłonie rozgrywek wzięło udział prawie 40 małych zawodników!

Dzieci zostały podzielone ze względu na lokalizację i grupy treningowe. I tak do rywalizacji stanęło 5 drużyn:
- FA Gdańsk
- FA Gdynia
- FA Trójmiasto
- LPFA Gdynia I (gość specjalny)
- LPFA Gdynia II (gość specjalny)

Radości z gry nie było końca. Zgodnie z naszymi założeniami, nikt nie zapisywał wyników i nie liczył bramek. Najważniejsza dla nas była spontaniczna radość dzieci po każdej udanej akcji.

Zwieńczeniem rywalizacji było oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie złotych medali dla wszystkich uczestników FA Fun Cup 2016. Dla znakomitej większości był to pierwszy złoty medal w życiu. Rozdaliśmy je więc z ogromną radością i wielkimi uśmiechami na twarzy :)

Zapraszamy do oglądania zdjęć z drugiej odsłony turnieju FA Fun Cup 2016 dla kategorii wiekowej U-5:

>>> FA FUN CUP 2016 U-5 DRUGI TURNIEJ [12/06/16] <<<

Wszystkim uczestnikom pragniemy jeszcze raz gorąco pogratulować i jednocześnie podziękować za wspólną zabawę. JESTEŚCIE WIELCY!

<< wstecz dalej >>

udostępnij