Działania dietetyka w LPFA

start / Aktualności / Aktualności

Działania dietetyka w LPFA

Działania dietetyka w LPFA

Drodzy rodzice

Przesyłam wiadomość od koordynatora ds. sportu LPFA Mikołaja Laska:

Szanowni Rodzice,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chciałbym poinformować o nowych działaniach w zakresie dietetyki i żywienia zawodników. O tym jak ważne jest żywienie w kontekście młodych sportowców pisałem do Państwa w poprzednim mailu czas przejść do działań.

KONSULTACJE :
Cyklicznie w ostatni poniedziałek miesiąca będą mieli Państwo możliwość udania się na konsultacje w godzinach 16:00-19:00. Jednorazowa konsultacja będzie trwała około 25-30 minut. Konsultacje będą odbywać się w biurze LPFA – pokój nr 8. Rodziców zainteresowanych tematem konsultacji proszę o kontakt mailowy : mikolaj.lasek@lpfa.pl tak aby odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce. Oczywiście istnieje również możliwość konsultacji poprzez mail.

Najbliższe terminy :

/ 28.01 / 25.02 / 25.03 / 29.04/

WARSZTATY DLA RODZICÓW :
Już w pierwszej połowie lutego odbędą się pierwsze warsztaty dla rodziców w zakresie żywienia dzieci z dietetykiem i współpracy w zakresie wspierania swoich dzieci z psychologiem. Wspólnie z dr Łukaszem Bojkowskim chcemy Państwa zaprosić na spotkanie w formie warsztatowej. Data szczegółowa zostanie podana wraz z początkiem lutego. Pragnę zaznaczyć że warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych.

Zapisy drogą mailową :

mikolaj.lasek@lpfa.pl

lukasz.bojkowski@lpfa.pl

w tytule maila proszę wpisać : warsztaty dla rodziców

PRZEPISY DLA ZAWODNIKÓW I RODZICÓW
Od 1 lutego na facebookowym profilu cyklicznie będę zamieszczał zdrowe przepisy które z łatwością zostaną przygotowane w kilka minut. Tematem głównym będą przekąski które można z powodzeniem przygotować przed treningiem lub po treningu z naciskiem na minimalny czas przygotowania. Dowiedzą się również co najlepiej spakować dziecku kiedy wyjeżdża na mecz lub turniej. Dla tych z Państwa którzy rzadziej korzystają z mediów społecznościowych postaram się raz w miesiącu zebrać treści w jednym mailu.

W sprawie wszelkich pytań lub wątpliwości proszę o kontakt :

mikolaj.lasek@lpfa.pl

<< wstecz dalej >>

udostępnij