start / Aktualności / Aktualności

DOŁĄCZ DO SZKÓŁKI LECHA W GDYNI!

DOŁĄCZ DO SZKÓŁKI LECHA W GDYNI!

Szkółka Piłkarska Lech Poznań Football Academy w Gdyni zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2012/2011/2010 na piłkarską przygodę w klimacie Kolejorza.

Miejsce: Całoroczna Hala Piłkarska - ul. Morska 79, Gdynia-Grabówek.
Trenujemy w każdy:
- poniedziałek 17:00
- piątek 17:30

Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia LPFA? Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch BEZPŁATNYCH treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi LPFA. Udział w bezpłatnych zajęciach jest zupełnie niezobowiązujący (!)

Jeśli zdecydowali sie Państwo wybrać na treningi Lech Poznań Football Academy, aby na własne oczy przekonać się o jakości naszych zajęć oraz poczuć atmosferę przyjaźni i zabawy panującą na treningu - prosimy o rezerwację miejsca przez kontakt mailowy na gdynia@lpfa.pl. W wiadomości prosimy o następujące informacje:

1) Imię i nazwisko opiekuna
2) Imię dziecka
3) Rocznik dziecka
4) Nr telefonu
5) Adres mailowy

Liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.

DLA KAŻDEGO

LPFA stawia sobie za cel nauczanie dzieci gry w piłkę nożną - przy naborze nie selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, dajemy szansę każdemu.

LPFA to szkółka piłkarska mająca za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczegółnym uwzględnieniem zasad Fair Play. LPFA proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport.

UŚMIECH I DOBRA ZABAWA

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody w klimacie Lecha Poznań jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych "zarażamy pasją" do piłki nożnej i miłością do Kolejorza!

IDEALNE ŚRODOWISKO ROZWOJU

Podstawową misją LPFA jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. LPFA za podstawowy cel stawia sobie wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych.

Więcej o Lech Poznań Football Academy --> http://www.lpfa.pl/o-lpfa-szkolka-pilkarska

Misja LPFA --> http://www.lpfa.pl/misja-lpfa-szkolka-pilkarska

Kontakt:
gdynia@lpfa.pl
+ 48 884 045 718

<< wstecz dalej >>

udostępnij