Dlaczego warto trenować z nami?

start / Aktualności / Aktualności

Dlaczego warto trenować z nami?

Dlaczego warto trenować z nami?

Rozpoczynamy wielkie wiosenne nabory do Lech Poznań Football Academy. W naszej szkółce mogą trenować zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Nie mieszkasz w Poznaniu? Nic straconego! Zajęcia odbywają się w aż 60 ośrodkach treningowych na terenie całej Polski. Już dziś zadbaj o piłkarską przyszłość swojego dziecka!

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów

Kluczem dla rozwoju Twojego dziecka jest opieka wyedukowanych trenerów. Edukatorzy w naszej szkółce posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz pasję aby zadbać o odpowiedni, harmonijny rozwój młodego piłkarza w wielu aspektach. W klubie ze stolicy Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, poznają zasady fair play oraz poznają historię i wartości Lecha Poznań.

Wyjątkowe szkolenie piłkarskie

LPFA stanowi fundament piramidy szkolenia największego klubu piłkarskiego z Wielkopolski. Nasza szkółka jest pierwszym etapem piłkarskiego rozwoju, stanowi etap "preselekcji". Według strategii Lecha Poznań najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do rozpoczynającej szkolenie od Akademii Lecha Poznań, która w świat wypuściła takich zawodników jak: Karol Linetty, Jan Bednarek, Dawid Kownacki czy Tomasz Kędziora.

Treningi przez zabawę, edukacja przez sport

Naszą misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Podstawowym celem jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Najważniejsze jest dla nas, żeby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Zależy nam, aby nasi podopieczni kojarzyli sport z zabawą. Dlatego też podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek oraz motywy dobrze znanych dzieciom w danym wieku.

W całej Polsce i nie tylko

Twoje dziecko nie musi mieszkać w Poznaniu, aby trenować w niebiesko-białych barwach! Lech Poznań jest obecny w siedmiu województwach oraz w Londynie. Łącznie LPFA posiada aż 60 lokalizacji , w których Wasze dzieci mogą się harmonijnie rozwijać. Zaufały nam tysiące rodziców, dołącz do nich już dziś!

Jak się zapisać?

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić wypełnić formularz zapisowy. Nie są Państwo pewni czy dziecku spodobają się zajęcia LPFA? Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch próbnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi LPFA.

Kompleksowa opłata obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, mecze sparingowe, turnieje, udział w rozgrywkach wewnętrznych oraz zewnętrznych, ubezpieczenie NWW "PZU Sport", napoje na każdym treningi, spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, darmowe wejścia na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze Kolejorza dla rodziców naszych podopiecznych.

Więcej informacji na stronie www.lpfa.pl oraz pod numerem infolinii 732 922 922 (9-16).  

<< wstecz dalej >>

udostępnij