start / Aktualności / Aktualności

Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Stalowej Woli - składy drużyn

Deichmann Minimistrzostwa 2017 w Stalowej Woli - składy drużyn

Miło nam poinformować, że jako gospodarze i organizator turnieju zgłosiliśmy 7 drużyn do turnieju Deichmann w Stalowej Woli.

Poniżej przedstawiamy składy naszych drużyn oraz terminarz pierwszych meczy na najbliższą  sobotę (22 kwietnia – boiska PSP 12). Zbiórka zawodników poszczególnych drużyn 30 minut przed każdym meczem.

Stroje będziemy rozdawać na najbliższych treningach.

Są jeszcze wolne miejsca w danych drużynach, więc serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do zapisów dzieci do tego turnieju 

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

8:00  Francja – Holandia

8:27  Francja - Paragwaj

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

8:27  Francja – Paragwaj

8:54  Paragwaj - Chile

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

9:48   Francja – Białoruś

10:15 Francja - RPA

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

9:21   Peru – RPA

10:15 Francja - RPA

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

10:15  Francja – Jamajka

11:09  Francja - Chiny

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński

Kategoria U13:

FRANCJA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

12:30  Francja – Australia

13:24  Francja - Paragwaj

  • Kacper Długosz
  • Kacper Garbacki
  • Konrad Piechota
  • Łukasz Froń
  • Szymon Osterreicher
  • Piotr Skiba
  • Mateusz Ciszyński

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

12:30  Francja – Australia

13:24  Australia - Chile

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek
<< wstecz dalej >>

udostępnij