Czas na letnie przygotowania. Dlaczego warto jechać na Lech Summer Camp?

start / Aktualności / Aktualności

Czas na letnie przygotowania. Dlaczego warto jechać na Lech Summer Camp?

Czas na letnie przygotowania. Dlaczego warto jechać na Lech Summer Camp?

Połowa maja za nami, a to oznacza, że pozostało już tylko kilkadziesiąt dni do początku letnich wakacji. Dla wszystkich naszych zawodników mamy propozycję, która nie może przejść bez echa – czas wybrać się na wyjątkowy obóz we Wronkach. Dlaczego? Postaramy się Was do niego przekonać!

Lech Summer Camp to świetna możliwość do rozwijania swoich umiejętności piłkarskich

Tydzień spędzony z najlepszymi trenerami Lech Poznań Football Academy pozwala na odpowiednie przygotowanie do nadchodzących piłkarskich wyzwań i rozwijania swoich umiejętności! Każdy trening na obozie jest starannie przygotowany, sprofilowany pod potrzeby indywidualne zawodników i pozwala na uwolnienie swojego potencjału piłkarskiego.

Lech Summer Camp to świetna możliwość do nawiązywania przyjaźni na długie lata

Piłka nożna to magiczna dyscyplina. Oprócz sportowych umiejętności daje doświadczenie w działaniu w grupie osób. Uczy współzawodnictwa, szacunku oraz porządku. Są to niezwykle pożądane cechy w każdym aspekcie naszego życia, które razem z trenerami będziemy rozwijać podczas obozu piłkarskiego. Dlatego oprócz treningów czysto piłkarskich, stawiamy na pogłębianie umiejętności miękkich u naszych zawodników. A te można wykorzystać w każdym aspekcie życia codziennego.

Lech Summer Camp to świetna możliwość rozwijania umiejętności bramkarskich

Nowością w tym roku jest wprowadzenie w pełni profesjonalnych, specjalizacyjnych treningów dla bramkarzy. Prowadzić je będą doświadczeni trenerzy, z wielkimi sukcesami w wychowywaniu golkiperów. Podczas obozu zadbamy o odpowiednie przygotowanie techniczne, motoryczne oraz mentalne. Być może kiedyś zaprocentują one w bramce poznańskiego Lecha!

Lech Summer Camp to również sporo innych atrakcji

Tegoroczna edycja LSC odbędzie się  w Akademii Lecha Poznań, która wydała na świat takich zawodników jak Dawid Kownacki, Karol Linetty, czy Jan Bednarek. Będzie tam na Was czekać strefa zabawy z dostępem do stołu do tenisa stołowego, piłkarzyków, bilardu, sali do ćwiczeń fitness, dwa trawiaste pełnowymiarowe boiska (na których niegdyś swoje spotkania i treningi rozgrywała pierwsza reprezentacja Polski), testy motoryczne, warsztaty psychologa sportu, Aquapark i … wiele, wiele innych atrakcji. To wszystko pozwoli spędzić Wam niezapomniany czas i sprawi, że każde wakacje będziecie planować od zapisania w kalendarzu terminu następnego Campa!

Zdecydowany? Młodych piłkarzy zapraszamy na turnus od 15 do 21 lipca. Obóz jest przeznaczony dla dzieci z roczników 2005 – 2011, zarówno bramkarzy, jak i zawodników z pola. Zapisy >>>

<< wstecz dalej >>

udostępnij