Brak pomysłu na koniec wakacji? Zapisz się na obóz w Ostródzie!

start / Aktualności / Aktualności

Brak pomysłu na koniec wakacji? Zapisz się na obóz w Ostródzie!

Brak pomysłu na koniec wakacji? Zapisz się na obóz w Ostródzie!

Zbliża się czas rozpoczęcia letnich wakacji. Obozy z Lechem Poznań cieszą się dużym powodzeniem, stąd też to ostatni moment, żeby zapewnić swojemu dziecku profesjonalny obóz sportowy. Ostróda – miasto w województwie warmińsko-mazurskim i jego piłkarski klimat czekają na Was!

Atmosfera, klimat – te dwa słowa idealnie opisują to miasto, które sprzyja rozwojowi umiejętności piłkarskich, oraz mentalnych. Podczas sierpniowego turnusu, który będzie ostatnim przed rozpoczęciem roku szkolnego, opiekę nad młodymi zawodnikami będą sprawowali najlepsi trenerzy Lech Poznań Football Academy, którzy idealnie przygotują Was do startu zarówno roku szkolnego, jak i piłkarskiego.

Co mamy dla Was? Podczas turnusu, który rozpocznie się 18 sierpnia młodzi piłkarze będą zakwaterowani w Hotelu Dom Polonii, który znajduje się blisko boisk o najwyższej jakości, na których wielokrotnie swoją formę szlifowały drużyny występujące w Ekstraklasie. Do każdego treningu młodzi piłkarze otrzymają również pakiet wykładów taktycznych, oraz profesjonalną analizę piłkarską zawodników.

Ale obóz w Ostródzie to nie tylko piłka. Oprócz codziennych treningów czeka zwiedzanie Skansenu w Olsztynku, seans w Planetarium oraz piłkarskie gadżety, z których będziecie zadowoleni.

Z racji na duże zainteresowanie turnusem, zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Turnus odbędzie się w dniach 18.08 do 24.08. Obozowicze mają zagwarantowany transport na trasie Poznań – Ostróda i z powrotem, ubezpieczenie NNW oraz pełną opiekę trenerów LPFA przez 24 godziny na dobę.

Zapisz się już teraz >>

<< wstecz dalej >>

udostępnij