Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze dla zawodników LPFA

start / Aktualności / Aktualności

Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze dla zawodników LPFA

Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze dla zawodników LPFA

W kolejnym meczu LOTTO Ekstraklasy, Lech Poznań podejmie na własnym stadionie Górnik Zabrze. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 7 kwietnia, o godzinie 18:00. Członkom Lech Poznań Football Academy przysługują atrakcyjne zniżki na bilety!

Opłaca się grać i trenować

Wiemy, że zawodnicy LPFA oraz ich rodzice i rodzeństwo są kibicami Lecha Poznań. Dlatego też przysługują im atrakcyjne zniżki. Chcemy aby wszyscy aktywnie wspierali Kolejorza na trybunach! Piłkarze Lech Poznań Football Academy ze wszystkich lokalizacji oraz ich rodzeństwo do 13. roku życia otrzymują darmowe bilety na mecz. Aż 50% zniżki przysługuje opiekunom. Bilety zakupują Państwo tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu biletowego Lecha Poznań.

Jak to zrobić?

Bilet na mecz z Górnikiem wraz z odpowiadającą zniżką zakupią Państwo w dwóch, prostych krokach.

  1. Wypełniamy formularz zgłoszeniowy (osoby, które już wypełniły formularz, nie muszą robić tego po raz kolejny), wpisując dane członków rodziny uczęszczające na mecze TUTAJ >>
  2. Kupujemy bilet w systemie biletowym Lecha Poznań - instrukcja TUTAJ >>

Osoby, które chcą mieć możliwość zakupu biletu na mecz z Górnikiem, ale nie dokonały jeszcze rejestracji w formularzu, mogą to zrobić do wtorku, 3 kwietnia (godzina 18:00). Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu biletów na to spotkanie z odpowiednimi zniżkami. Vouchery dla osób, które uzupełniły formularz pojawią się na kontach od 4 kwietnia do 6 kwietnia. 

Podczas uzupełnienia formularza należy pamiętać, że vouchery zniżkowe przysługują tylko tym osobom, które nie posiadają żadnych zaległych płatności w Lech Poznań Football Academy.

Przypomnienie o biciu rekordu Guinnessa

Już 8 kwietnia 2018 roku (niedziela) o 13, na INEA Stadionie odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w liczbie dzieci biorących udział w jednym treningu piłkarskim. To będzie wyjątkowa okazja aby bawić się z nami wspólnie na murawie INEA Stadionu i zapisać na łamach historii jako rekordziści! Zapisy na to wydarzenie (warunek konieczny uczestnictwa) prowadzimy do końca obecnego tygodnia w formularzu który znajduje się tutaj. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij