Bicie rekordu Guinnessa z Lechem Poznań - ważne informacje

start / Aktualności / Aktualności

Bicie rekordu Guinnessa z Lechem Poznań - ważne informacje

Bicie rekordu Guinnessa z Lechem Poznań - ważne informacje

Już w niedzielę bijemy rekord! Z racji na duże zainteresowanie wydarzeniem przesyłamy Państwu garść informacji na temat nadchodzącego wydarzenia. Prosimy o uważne przeczytanie wszystkich wskazówek zawartych w tekście, co pomoże nam sprawnie rozpocząć wydarzenie!

Punkt pierwszy: odpowiednio się ubierz

Zanim przyjdziesz na stadion koniecznie załóż obuwie i strój sportowy (w niebieskich lub białych barwach). Na czas ćwiczeń piłki zapewnia organizator, dlatego nie bierz jej ze sobą.

Punkt drugi: bądź punktualnie!

Zbiórka przed wydarzeniem planowana jest na godzinę 12:20 przed sklepem Stacja Kolejorz na INEA Stadionie. Przyjdź na czas i weź udział w największej lekcji piłki nożnej!

Punkt trzeci: odbiór biletów

Wszystkie osoby które zapisały się na listę LPFA (gdzie uzupełnić trzeba było imię nazwisko, trenera oraz lokalizację) odbierają swoją wejściówkę w specjalnie przygotowanym namiocie LPFA przy Stacji Kolejorz.

UWAGA! Każda osoba z LPFA biorąca udział w wydarzeniu musi mieć bilet, który odbierze TYLKO I WYŁĄCZNIE na naszym stanowisku. Rodzice nie potrzebują biletu aby wejść na trybuny!


mapka

Punkt czwarty: wejście na stadion

Po odebraniu biletu należy kierować się do wejścia numer 10 (zlokalizowany na trybunie Białasa). W kolejce do kołowrotów pożegnaj się z rodzicami, którzy nie wchodzą na stadion tym samym wejściem: dla nich zarezerwowane jest wejście na trybuny oznaczone numerem 28 (trybuna Czapczyka). Po przejściu przez kołowrot uczestnik wrzuca bilet do urny, oraz czeka w kolejce w tunelu za trenerem do uzbierania grupy 30-osobowej, a następnie za trenerem udaje się na murawę do wyznaczonej strefy.

Punkt piąty: słuchaj poleceń trenera oraz stewardów!

Od teraz jesteś częścią bicia wielkiego rekordu w największym piłkarskim treningu. Słuchaj uważnie wszystkich poleceń trenerów, naśladuj uważnie ćwiczenia oraz ciesz się pięknym słonecznym dniem! Powodzenia!

<< wstecz dalej >>

udostępnij