start / Aktualności / Aktualności

6 Kolejka turnieju Deichmann 27.05.2017

6 Kolejka turnieju Deichmann 27.05.2017

To już przedostatni harmonogram meczów na sobotę 27.05.2017

Bardzo ważna informacja! Proszę o zgłaszanie wcześniej absencji trenerom poszczególnych grup, ponieważ niestawienie sie kilku chłopców z danego zespołu na turnieju w jednym czasie skutkuje "przykrością" w stosunku do pozostałej części drużyny oraz niekiedy walkowerem w związku z niewystawieniem odpowiednej liczby zawodników. W wyjątkowych sytuacjach, przy sporej absencji, jesteśmy w stanie takie mecze przekładać na następne terminy, więc proszę o odpowiedzialne ustosunkowanie się do tej informacji.

 

Zbiórka zawodników każdej reprezentacji 30 minut przed pierwszym meczem :) Jak na prawdziwego sportowca przystało, dbamy o punktualność.

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

11:20  Francja - Turcja - boisko nr 1

12:10  Francja - Chile - boisko nr 1

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

10:05 ParagwajTurcja - boisko nr 1

10:55 Paragwaj- Chile- boisko nr 1

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

14:00  Francja- Egipt - boisko nr 1

15:15  Francja-Holandia - boisko nr 1

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk
  • Gabriel Słabczyński

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

14:00  RPA - Białoruś -  - boisko nr 2

15:15   RPA- Egipt- boisko nr 2

 

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski
  • Krzysztof Krakowski

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

11:45    Francja - Bułgaria - boisko nr 2

12:35   Francja - Turcja - boisko nr 2

13:10   Francja -Chile - boisko nr 2

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński
  • Kacper Kuraciński
  • Nikolas Samulak

Kategoria U13:

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

8:00   Australia - Francja- boisko nr 2

8:25  Paragwaj - Australia -  boisko nr 2

9:15  Belgia  - Australia- boisko nr 2

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek

FRANCJA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

8:00   Australia - Francja- boisko nr 2

8:25  Francja - Belgia boisko Orlik

9:15  Francja - Holandia- boisko Orlik

9:40  Francja - Peru- boisko Orlik

  • Kacper Długosz
  • Kacper Garbacki
  • Konrad Piechota
  • Łukasz Froń
  • Szymon Osterreicher
  • Piotr Skiba
  • Mateusz Ciszyński
<< wstecz dalej >>

udostępnij