5 powodów aby wziąć udział w Lech Weekend Camp

start / Aktualności / Aktualności

5 powodów aby wziąć udział w Lech Weekend Camp

5 powodów aby wziąć udział w Lech Weekend Camp

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna edycja Lech Weekend Camp. W tym roku wydarzenia przybrały formę wydarzeń rodzinnych. Dlaczego warto wybrać się na camp Tata + Syn? Mamy dla Was przynajmniej 5 powodów.

Dzięki temu wyjazdowi Dzień Dziecka może trwać nawet 3 dni!

W tym roku Lech Weekend Camp rozpocznie się 1 czerwca, a zakończy 3 czerwca. To oznacza, że wspólny wyjazd jest idealną propozycją na spędzenie Dnia Dziecka, a co za tym idzie, przedłużenia go do aż 3 dni! Możliwość zaciśnięcia więzów ojciec – syn, wspólnej zabawy, jak i odkrywania niezbadanych dotąd wspólnych, nie tylko piłkarskich tematów – to brzmi jak dobrze spędzony czas!

Dużo czasu ze swoim tatą!

Zdajemy sobie sprawę jak ważne są relacje rodzinne, a wobec częstego braku czasu – uważamy, że to dobry czas na nadrobienie wspólnych rozmów i zajęć! Wykłady, warsztaty, animacje oraz również mecz synowie kontra ojcowie – to sprawi, że każdy wyjedzie z Wronek pełen uśmiechu i radości!

Oprócz wymagających treningów – również zabawa!

Esencją wyjazdu na Lech Weekend Camp jest jednak podnoszenie umiejętności piłkarskich. O to zadbają nasi najlepsi trenerzy z Lech Poznań Football Academy oraz świetnie zorganizowana baza szkoleniowa. Ale to nie wszystko! Czas pomiędzy jednostkami treningowymi będzie należycie zorganizowany – poprzez animacje, dobrą zabawę która będzie nas wspólnie rozwijać!

Bo dzieci i tatusiowie dowiedzą się sporo!

Fizjoterapeuta, psycholog sportu. To właśnie oni będą dbali o świadomość tematów związanych z rozwojem młodego sportowca. Rodzice dowiedzą się jak pomagać swojemu dziecku, a dzieci dowiedzą się co robić aby być lepszym piłkarzem każdego dnia.

Wronki to miejsce w którym szlifowane są młode talenty!

Czerwcowy Lech Weekend Camp odbędzie się w bazie szkoleniowej Akademii Lecha Poznań, dumie Lecha Poznań, która wychowała takich zawodników jak Dawid Kownacki, Karol Linetty, Tomasz Kędziora czy Jan Bednarek. W Hotelu Olympic oraz na wyśmienicie przygotowanych boiskach jest wszystko co może sprawić, że trenowanie będzie samą przyjemnością!

Zdecydowaliście się? Mamy nadzieję, że powyższe 5 powodów sprawi, że zdecydujecie się na zarezerwowanie swojego miejsca już teraz. Zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki od 7 do 12 roku życia. Więcej informacji: tutaj>>>

<< wstecz dalej >>

udostępnij