start / Aktualności / Aktualności

5 kolejka turnieju Deichmann 20.05.2017

5 kolejka turnieju Deichmann 20.05.2017

Harmonogram meczów na sobotę 20.05.2017

Bardzo ważna informacja! Proszę o zgłaszanie wcześniej absencji trenerom poszczególnych grup, ponieważ niestawienie sie kilku chłopców z danego zespołu na turnieju w jednym czasie skutkuje "przykrością" w stosunku do pozostałej części drużyny oraz niekiedy walkowerem w związku z niewystawieniem odpowiednej liczby zawodników. W wyjątkowych sytuacjach, przy sporej absencji, jesteśmy w stanie takie mecze przekładać na następne terminy, więc proszę o odpowiedzialne ustosunkowanie się do tej informacji.

 

Zbiórka zawodników każdej reprezentacji 30 minut przed pierwszym meczem :) Jak na prawdziwego sportowca przystało, dbamy o punktualność.

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

15:40  Francja - Holandia - boisko nr 2

16:30  Francja - Jamajka - boisko nr 2

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

15:40 Jamajka - Paragwaj - boisko nr 1

16:05  Holandia- Paragwaj - boisko nr 2

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

9:15   Turcja-Francja - boisko Orlik

11:20  Francja-Bułgaria - boisko Orlik

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk
  • Gabriel Słabczyński

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

8:25  RPA - Paragwaj -  - boisko nr 1

8:50   RPA- Bułgaria- boisko nr 1

10:05   RPA- Australia- boisko Orlik

11:20   RPA- Holandia- boisko 1

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski
  • Krzysztof Krakowski

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

10:30    Francja - Kanada - boisko nr 2

11:35   Francja - Egipt - boisko nr 1

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński
  • Kacper Kuraciński
  • Nikolas Samulak

Kategoria U13:

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

13:10   Australia - Turcja - boisko Orlik

14:50  Australia - Turcja - boisko Orlik

16:30  Peru - Australia- boisko Orlik

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek

FRANCJA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

12:35  Francja - Paragwaj- boisko Orlik

14:00  Francja - Brazylia- boisko Orlik

15:40  Francja - Chile- boisko Orlik

16:05  Francja - Belgia- boisko Orlik

16:55  Francja - Turcja- boisko Orlik

  • Kacper Długosz
  • Kacper Garbacki
  • Konrad Piechota
  • Łukasz Froń
  • Szymon Osterreicher
  • Piotr Skiba
  • Mateusz Ciszyński
<< wstecz dalej >>

udostępnij