start / Aktualności / Aktualności

4 kolejka turnieju Deichmann Stalowa Wola - Niedziela!!

4 kolejka turnieju Deichmann Stalowa Wola - Niedziela!!

Harmonogram meczów na niedzielę.

Bardzo ważna informacja! Proszę o zgłaszanie wcześniej absencji trenerom poszczególnych grup, ponieważ niestawienie sie kilku chłopców z danego zespołu na turnieju w jednym czasie skutkuje "przykrością" w stosunku do pozostałej części drużyny oraz niekiedy walkowerem w związku z niewystawieniem odpowiednej liczby zawodników. W wyjątkowych sytuacjach, przy sporej absencji, jesteśmy w stanie takie mecze przekładać na następne terminy, więc proszę o odpowiedzialne ustosunkowanie się do tej informacji.

 

Zbiórka zawodników każdej reprezentacji 30 minut przed pierwszym meczem :) Jak na prawdziwego sportowca przystało, dbamy o punktualność.

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

10:55  Francja - Holandia - boisko nr 1

11:20  Francja - Paragwaj - boisko nr 1

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

11:20 Francja - Paragwaj - boisko nr 1

12:10  Chile- Paragwaj - boisko nr 1

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

10:05   Belgia-Francja - boisko nr 2

11:20 Francja-Australia - boisko nr 2

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk
  • Gabriel Słabczyński

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

11:45 RPA - Turcja -  - boisko nr 2

12:10   RPA- Holandia- boisko nr 3 ORLIK

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski
  • Igor Anders

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

09:15    Francja - Belgia - boisko nr 2

10:05   Francja - Paragwaj - boisko nr 1

11:20 Francja - Peru - boisko nr 3 ORLIK

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński
  • Kacper Kuraciński
  • Nikolas Samulak

Kategoria U13:

 

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

08:00   Australia - Chile - boisko nr 2 

08:50  Holandia - Australia- boisko nr 3 ORLIK

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek
<< wstecz dalej >>

udostępnij