start / Aktualności / Aktualności

3 kolejka turnieju Deichmann Stalowa Wola - Sobota!!

3 kolejka turnieju Deichmann Stalowa Wola - Sobota!!

Harmonogram meczów na sobotę!

Bardzo ważna informacja! Proszę o zgłaszanie wcześniej absencji trenerom poszczególnych grup, ponieważ niestawienie sie kilku chłopców z danego zespołu na turnieju w jednym czasie skutkuje "przykrością" w stosunku do pozostałej części drużyny oraz niekiedy walkowerem w związku z niewystawieniem odpowiednej liczby zawodników. W wyjątkowych sytuacjach, przy sporej absencji, jesteśmy w stanie takie mecze przekładać na następne terminy, więc proszę o odpowiedzialne ustosunkowanie się do tej informacji.

Zabieramy ze sobą pozytywne nastawienie, odpowiedni sprzęt i mnóstwo energii!

Zbiórka zawodników każdej reprezentacji 30 minut przed pierwszym meczem :) Jak na prawdziwego sportowca przystało, dbamy o punktualność.

Kategoria U7:

FRANCJA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

11:20  Francja - Jamajka - boisko nr 1

13:00  Francja - Paragwaj - boisko nr 1

13:50 Francja - Turcja - boisko nr 1

  • Julian Jargiełło
  • Maksymilian Bąk
  • Bartosz Krzanicki
  • Karol Dudziński
  • Michał Wojtanowicz
  • Dawid Bielecki
  • Szymon Kaczmarski

PARAGWAJ: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

12:10 Paragwaj - Turcja- boisko nr 1

13:00 Francja - Paragwaj - boisko nr 1

  • Dawid Kita
  • Adam Żuchowski
  • Adrian Nowakowski
  • Mateusz Bucior
  • Antoni Sikora
  • Jakub Długosz
  • Damian Tur
  • Mateusz Miś
  • Jan Gazda

Kategoria U9:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

12:10   Jamajka - Francja - boisko nr 2

13:00 Francja - Kanada - boisko nr 2

14:40 Francja - Chile - boisko nr 1

15:55 Francja - Peru - boisko nr 1

  • Igor Butryn
  • Alan Kawałek
  • Franek Sibiga
  • Emil Mach
  • Filip Strażan
  • Alan Sondej
  • Daniel Panasiuk
  • Adrian Romańczyk
  • Gabriel Słabczyński

RPA: trener odpowiedzialny PAWEŁ STAJNIAK

12:30 Jamajka - RPA - boisko nr 2

14:40   RPA- Dominikana - boisko nr 2 

15:55 Chile - RPA - boisko nr 2

16:45 Belgia - RPA boisko nr 2

  • Liliana Witkiewicz
  • Szymon Ładziak
  • Bartłomiej Skrzypek
  • Mateusz Jakubiec
  • Kacper Szwajka
  • Aleksander Szafran
  • Mateusz Grębski
  • Igor Anders

Kategoria U11:

FRANCJA: trener odpowiedzialny JAKUB GOLIK

08:25    Francja - RPA- boisko nr 1

09:15   Holandia - Francja - boisko nr 1

10:05 Francja - Australia - boisko nr 3 ORLIK

  • Michał Perlich
  • Jakub Wojtanowicz
  • Adrian Lach
  • Maja Kuta
  • Adrian Pomykała
  • Dawid Warwas
  • Marcin Buksiński
  • Kacper Kuraciński
  • Nikolas Samulak

Kategoria U13:

 

AUSTRALIA: trener odpowiedzialny LESZEK BRZEZIŃSKI

13:25   Belgia - Australia - boisko nr 3 ORLIK

14:15 Australia - Paragwaj boisko nr 3 ORLIK

  • Maksymilian Bieliński
  • Janek Rusztyn
  • Oliwier Szlęzak
  • Filip Kowalski
  • Mateusz Perlich
  • Kamil Błażejczak
  • Mateusz Sudoł
  • Mateusz Gałek
<< wstecz dalej >>

udostępnij